Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bendede hep bir aksilik cikti hadi insallah yarin guzel olsun

ay dur bir deneyim

Belli olmaz o isler

16-20 me arasinda
Ayy canımm test yapmışsın çalışıyorm takip edemiyorum burayı... Bende gördüm var bence hafi hayırlısı olsun çoooook sevindim bizde nasip olsun

Ayy canımm test yapmışsın çalışıyorm takip edemiyorum burayı... Bende gördüm var bence hafi hayırlısı olsun çoooook sevindim bizde nasip olsun
Ay Kuzum hepiniz gordunuz ben cok mutlu oldum ama normal de biraz degisik Cok sacma hissediyorum
İlaç kullanmayınca daha yavaş büyüyormuş öyle dediler
Ilacsiz bir mm gunde ilaclarla 2-3 mm buyuyor
Eh buna gore biz erken vurmus oluyoruz Cok sacma degilmi
Yeni yeni yukseliyor kuzum tabii ki
Ayy insallah dedigin gibidir ne gordum bende bilmiyorum bir sabah olsaydi

Kan verirsin yarın canım hayırlısıyla pozitif inşallah

Off oyle bir doneme denk geldimki bacagim incindi tek basima bisey yapamiyorum
Kimseye soyleyemem esime surpriz yapmak istiyorum
Ya bende şimdi okudum anca bütün konuşmaları bencede orda bir çizgi var Allah’ın hayırlısıyla betanı görmeyide nasip etsin kuzucum çok sevindim

Kuzum ben Kasım'da 18 mm ile vuruldum olmadı, Aralık'ta 23-24/14 vardı çatlamaya gelmiş iğne vuralim dedi doktorum zor catladigindan 18 mm olanda vurmak istemedi iğneyi ama denedik yani bünyeye yumurta zorluğuna göre değişiyor

Ya bende şimdi okudum anca bütün konuşmaları bencede orda bir çizgi var Allah’ın hayırlısıyla betanı görmeyide nasip etsin kuzucum çok sevindim
Ah Kuzum cok tesekkur ederim hepinizin gormesi beni cok mutlu ediyor kendi gozlerime inanmiyorum yani
Insallah dedigin gibi beta da vardir hayirlisi
Ya benim doktor cok erkenden vurdu 14 du carsamba gunu 16 cuma gunu vur dedi keske bekleseydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…