Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
image.jpg

Evet canım mutlaka git klomen ile kist oluşabiliyor yumurtlama gördüğünde boyut 20 mm olursa çatlatma iğnesi verebilir doktorun 😊 benim 25 mm olmuştu kendi çatlamadığı için iğne vurulmuştum
Teşekkür ederim ya bencede gideyim bakalım yumurta akı gibi akıntımda gelmeye başladı yakındır yumurtlama :)

Ayyayaya 😍😍😍😍 belirtin yokken kalmissin Off ne gunler geciriyoruz

Klomen kullanmaya devam demi
😍mutlaka git eger gorursen catlatma ignesi olabilir

Ayy bende Allah’im’olsun da tek dusuk olsun demistim oldu cok pismanim
Yok canım yumurtam büyümedi o yüzden birdahaki ay gebelik oluşmazsa iki doz kullancam ama yumurtlama görürsem gidicem bu ay belki çatlatma iğnesi verir

Ben böyle rüyada görmüştüm elimde kağıt beta 20 çıkmıştı rüyamda bile çok düşük değer diye düşünmüştüm 😂 herhalde testte pozitifi görmeden 3-4 gün önce bu rüyayı görmüştüm. Hep okudum burada rüyamda hamile olduğumu gördüm sabah uyandığımda test yaptım pozitifti yazanları hiçte inanmıyordum valla 😂😂 bende de öyle oldu😂
Ahhahahaha rüyamda testim pozitifti benimde ama rüya işte 😂

Kız ben ilk defa böyle rüya görmüştüm doğru çıktı 😂
İnsallah ya ama bilinçaltımda aşırı hamile kalma isteği var rüyalarıma giriyor 😂 geçen ay beta hcg 24 tü benim testte aşırı silik çıkmıştı sonra sabah kimyasal gebelik yaşadığımı öğrenmistm ama o gece sabaha kadar hamilelik rüyaları gördüm 😂

Ayyy Allah'ım,yarin tekrarla kuzum hadi hayırlısı yaşasın 🙈 ben bu testi görünce ustune 2 test daha yapmıştım hahahahah
Evde iki testim kalmis bacagim sakat olmasa gider alirdim 🤣🤣o yuzden deneyemiyorum kimseye de demek istemiyorum
Off insallah vardir ya yarin tekrarlayim 13. Gun de zaten tek bir test kaliyor
Valla çizgi yerin belirgin canım tabi fotoğraftan tam net anlaşılmıyor sen ne görüyorsun bence var 🤗🤗 yarın tekrar yapp ayy çoookk sevindim yaa 🤗🤗
Ayy dediginiz gibidir umarim 🥲
Y’a ben ne goruyorum anlamadim var gibide yok gibi de yansima var sanki

Evde iki testim kalmis bacagim sakat olmasa gider alirdim 🤣🤣o yuzden deneyemiyorum kimseye de demek istemiyorum

Geçmiş olsun kuzum
Görüyoruz nasılsa yarına Allah Kerim 🥰🥰

Senle aynı psikolojiyi yaşıyoruz şuan. Bir heyecanlanıyorum bir korkuyorum bir acaba iğnenin etkisi geçmemişse diyorum birden kendimi başka bir durumda bebekle hayal ediyorum off ya 😂

Y’a onceden o kadar test yapardim ki simdi bende test fobisi var 🤣gecen Ay negatifi gordum ya bu ay cesaret sifir bende
Test aldim yaptim. Dijital bitmisti. Normak clearblue aldim. İdrar ic kismina gecer gecmez golge gibi bir + isareti belirdi. Yani 1 dakika bile gecmedi belirmesi icin. Ama zayif yani golge gibi. Simdi ben ne edegim? Nerelere gideyim? Kafama nerelere vurayim? Ne sevinemiyom ne uzulemiyom. Kaldim ya mal gibi.

X