Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Freely marka kuzum 10tllik testlerden 😁 benim kimyasal gebelikte ilk bu marka testi yapmistim adetten 3 gun once silik cizgi cikmisti kan degerim 14 cikti yani bu markada cok hassas 😁
Ohh super o zaman 😍yarin kesin sonuc Bekliyelim
Ve regl oldum hiç şaşmaz 😀 bir daha ki ay artık
Ay be kiyamam 😍🥲vakti gelmemis demek insallah son reglin olsun

Tablom sen nasilsin Peki ben gerim gerim geriliyorum son 3 🥲 kendimi dinlemeyim diye cabalarken kendimi dinleyerek yasiyorum 🤣🤣
Mide yanması bulantısı dışında iyiyim bebegimmm,iyi sabir var kiz vallahi 😂 ben senden heyecanlıyım ama umut kaybetmiyoruz 🥰
Öyle olmasını umuyorum 😍🤲
Seninle beraber biz de bekliyoruz sonucu haydi bakalim 😍

Mide yanması bulantısı dışında iyiyim bebegimmm,iyi sabir var kiz vallahi 😂 ben senden heyecanlıyım ama umut kaybetmiyoruz 🥰

Seninle beraber biz de bekliyoruz sonucu haydi bakalim 😍
Dusunmemek icin oyun indirdim 🤣gece iki olmus hala oyun oynuyordum esim
Almis silmis o derece 🤣Ay valla korkuyorum
Ay cok sukur bilirim o bulantilari cok zordur 🥲az kaldi sana da carsamba gidecekmisin
Benim de ara ara bulantilarim var ama olamaz ya cok erken psikolojik kesin

Ohh super o zaman 😍yarin kesin sonuc Bekliyelim

Ay be kiyamam 😍🥲vakti gelmemis demek insallah son reglin olsun
İnşallah canım yarın gidiyorum doktora bakalım kist falan olmadıysa klomen çatlatma iğnesi devam sonuna kadar devam ara falan vermiyorum hiç girdik artık bir yola sonu hayırlı olur inşallah

İnşallah canım yarın gidiyorum doktora bakalım kist falan olmadıysa klomen çatlatma iğnesi devam sonuna kadar devam ara falan vermiyorum hiç girdik artık bir yola sonu hayırlı olur inşallah
Evet ara verme elbet olacak ara vermek zaman kaybi sadece bu kacinciydi 😍

Ilk testimi buldum 🤣Ayy ben cok korkuyorum 😣🤣
1E8EEACD-CD2B-41E3-A30D-00D5FA832C49.png

Ya kızlar benim korkum aslında ne biliyomusunuz aşılama veya tüp bebeğe kalmaktan çok ama çok korkuyorum çünkü maddi durum yok o şekilde çocuk sahibi olmakta parayla malesef çok şükür bende eşimde Bi sıkıntı yok bendeki çatlama sorunu ilaçlarla duzelebilecek bisi sabırla beklicem tek korkum onlar yoksa beklemek sıkıntı değil bende Rabbım hepimize hayırlısını sagliklisini nasip etsin inşallah 🤲🥰

Ya kızlar benim korkum aslında ne biliyomusunuz aşılama veya tüp bebeğe kalmaktan çok ama çok korkuyorum çünkü maddi durum yok o şekilde çocuk sahibi olmakta parayla malesef çok şükür bende eşimde Bi sıkıntı yok bendeki çatlama sorunu ilaçlarla duzelebilecek bisi sabırla beklicem tek korkum onlar yoksa beklemek sıkıntı değil bende Rabbım hepimize hayırlısını sagliklisini nasip etsin inşallah 🤲🥰
Tatlim devlettede yapiliyor aşılama ben 1 defa yaptirdim cok basit hic birsey yok onda aslinda tutmadi gerci ama 🤷‍♀️😁 tup bebegide yapiyor ama onun icin bir fikrim bilgim yok 🤩

X