Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İgne gününü saymadan 11. Gün ben çıplak gözle net gorebiliyorum ama telefinda cok net degil 😁 buyuk ihtimal igne etkisidir ama bakalim 😁🤷‍♀️ S Semsem21 Magnifiaque Magnifiaque

Eklentiler

• 20220103_093420.jpg
    20220103_093420.jpg
    139,5 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_20220103-093237_Instagram.jpg
    Screenshot_20220103-093237_Instagram.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 48
Ayy inşallah iğnenin etkisi değildir. 😄 ben en iyisi bugün kendimi tutayım yarın yapayım. Çünkü belirti yok korkuyorum negatif görmeye 😐
Valla bende de yok hicbisey sadece akıntı var o kadar 🤷‍♀️ ben gecen ignemde de 12. Gun coooook silik gormustum ama dayanamadm yine 😂 bakalim yarinda yapim koyulasiyo mu siliniyo mu belli olur 😁

Yok kuzum ben bir tek nisanda klomen + ovitrelle kullandim sonra eylulde sadece klomen kullandim o zaman kimyasal gebelik gecirdim daha da tık yok 😂
O zaman sevinmek için erken canım ☺ inşallah bu defa hayal kırıklığı olmaz hepimiz için. Yarın ben de yapacağım ama pek bir umidim yok açıkçası 😏

O zaman sevinmek için erken canım ☺ inşallah bu defa hayal kırıklığı olmaz hepimiz için. Yarın ben de yapacağım ama pek bir umidim yok açıkçası 😏
Aynen kuzum 13. 14. Gun pozitif gorursem anca sevinirim 😂 çikmayan candan ümit kesilmez 😍😍 bazilari hic belirtisiz gebe kaliyo 🤲

Ay ben goruyorum 😍 onceden hic test yapmismiydin cizgi kayboldumu diye
Yok bebegim ilk test 😁 kız aslinda cok cok net 1 metre oteden gorunuyo ama fotoda ışıktan mi ne cok silik duruyo 🤔😂 ama nisanda igne oldugumda igne gunumu 1 saymistim 12. Gunde (suanki 11. Gun) coook cok silik cikmisti suan biraz koyu geldi bana ama bakalim.yarin belli olur silinir mi yoksa koyulasir mi 😂

Umut vermek istemiyorum ama 😍olabilir he dusunsene 10. Gunde ignenin etkisi gecmis olabilir 😍
Yok kuzum ben oyle umutlanmam cok 2 seneden sonra en az 10 defa su testlerde cizgi gormusumdur silik silik hep husran oldu 😂 kanda gorene kadar oyle umudum yok 😁 amaaa guzel temennilerin icin Allah razi olsun Rabbim bizim icin ne dusunuyorsan bin kat guzellerini sana versin 🤲😍😍

Yok kuzum ben oyle umutlanmam cok 2 seneden sonra en az 10 defa su testlerde cizgi gormusumdur silik silik hep husran oldu 😂 kanda gorene kadar oyle umudum yok 😁 amaaa guzel temennilerin icin Allah razi olsun Rabbim bizim icin ne dusunuyorsan bin kat guzellerini sana versin 🤲😍😍
Ayy cumlemize Versin insallah 😍testin markasi ne guvenilirmi

X