Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin içinde uzun bir süreç olmuş canım benim ama bak en azından hamile kalabildiğimizi biliyoruz bu bile bizim için bir mutluluk aslında 😊 ben eminim sen çift çizgiyi bu ay görüceksin 🙏 sağlıkla gelsin inşallah
Ay ne tatlisin ya 😍♥️Ah insallah
Oyle isterim ki burdaki herkes hamile kalsin birde anneler topigi acalim
Valla kurler yemekten icim disima cikmisti hele o clife beni mahvetti 😮‍💨bu sefer pozitif olur mutlaka hayirlisiyla ❤️🥲

Ay ne tatlisin ya 😍♥️Ah insallah
Oyle isterim ki burdaki herkes hamile kalsin birde anneler topigi acalim
Valla kurler yemekten icim disima cikmisti hele o clife beni mahvetti 😮‍💨bu sefer pozitif olur mutlaka hayirlisiyla ❤️🥲
Ben bu zamana kadar hiç kür falan denemedim bitki çayı bile içemeyen ben 😂😂 soğan kürü denemek istedim klomen kist yaptığında yok anam hazırladığım gibi dökmem bir oldu 😂 ben femaraya güveniyorum 😂 senin iğne gününü saymazsan kaçıncı gün bugün

Ben bu zamana kadar hiç kür falan denemedim bitki çayı bile içemeyen ben 😂😂 soğan kürü denemek istedim klomen kist yaptığında yok anam hazırladığım gibi dökmem bir oldu 😂 ben femaraya güveniyorum 😂 senin iğne gününü saymazsan kaçıncı gün bugün
Ben denedim o sogan suyunu ise yaramadi 🥲bosver kurler bes para etmiyor zaten
Bugun 6. Gunum haftaya test yaparim sanirim ya

Kızlar ya benim kasıklarımda ara ara batmalar oluyor bugün iğnenin 12. Günü normalde adetime 1 hafta kala gögüşlerim ağrırdı hiç bir ağrı acı yok bilemedim yarın kan testi versem mi acaba korkuyormda negatif gelirse diye yada daha erken mi bilemedim

Kızlar ya benim kasıklarımda ara ara batmalar oluyor bugün iğnenin 12. Günü normalde adetime 1 hafta kala gögüşlerim ağrırdı hiç bir ağrı acı yok bilemedim yarın kan testi versem mi acaba korkuyormda negatif gelirse diye yada daha erken mi bilemedim
Normalde 13. Gun yeter test icin yapabiliyorsan yap test yapmak cok Zor🥲o konuda cesaret veremem ama belirti aramak sacma oyle dusunme 😍

Ama doktora soyle simdiden basla progestan a bu cok onemli
Korkma hic bisey olmaz icini rahat tut buncacik lekeden 🥰

Valla ben cok cokuyorum psikolojik olarak o yuzden simdi olumlu dusunsem Allah korusun negatif gorsem mahvoluyorum 🥲
Bende öyleyim kendimi güzelce hazırlıyorum sonradan negatif le yukiiliyorum oyuzden olumlu olmayida bıraktım daha kötü oluyorum diye😔

Hah iste bende bundan korkuyorum olumlu olsak dert olmasak dert napcaz boyle 🥲
Evet olumlu olun diyolar ama sonradan nası yukildugumizi bilmiyorlar burda da çok çok okuyorum hep ümidi kestikleri anda olmuş bilmiyorum ya iyice gücüm kalmadı gibi hissediyorum 😔 yarın yine hastane ye gidicem kist gittiyse ilaca baslicam

Evet olumlu olun diyolar ama sonradan nası yukildugumizi bilmiyorlar burda da çok çok okuyorum hep ümidi kestikleri anda olmuş bilmiyorum ya iyice gücüm kalmadı gibi hissediyorum 😔 yarın yine hastane ye gidicem kist gittiyse ilaca baslicam
Ayy guzel haberlerle don bana olurmu 😍
Gecen ay negatif gorunce kalbim oyle acidiki anlatamam valla baya mahvolmustum geri toparliyorsûn ama hissizlik basliyor geriye

Jajajjaja cansin sen 😍
Naptin sen Peki nasilsin
Esine soyledinmi
İyiyim kuzum ya,doktoruma yazdim tekrar. Adam bikmasa bari 😂 şükür icimi rahatlattı lekelenmede durdu. Ne zaman kan versem leke geliyor
Eşime supriz yapcaktim ben ne güzel,testi bile saklamistim. Kan verdikten sonra eger değer pozitif cikar soylemezsen küserim dedi kiyamadim 😂😂😂 al sana supriz dedim

İyiyim kuzum ya,doktoruma yazdim tekrar. Adam bikmasa bari 😂 şükür icimi rahatlattı lekelenmede durdu. Ne zaman kan versem leke geliyor
Eşime supriz yapcaktim ben ne güzel,testi bile saklamistim. Kan verdikten sonra eger değer pozitif cikar soylemezsen küserim dedi kiyamadim 😂😂😂 al sana supriz dedim
Lekelénmelerden korkma daha cok gelir alis az oldukca hic sorun degil
Oh masallah 😍😍hemen herkese soyleme istersen nazar degmesin Valla benim dilim yandi korkuyorum ajjajaj

Lekelénmelerden korkma daha cok gelir alis az oldukca hic sorun degil
Oh masallah 😍😍hemen herkese soyleme istersen nazar degmesin Valla benim dilim yandi korkuyorum ajjajaj
Cok cok az geliyor canım şükür
Eşimin ailesi ve benim annem biliyor. Onların bilmesi hakları. Eşimin ailesi çok şükür ağzı sıkıdır,benim annem daha bebek gibi beyin kanamasi geçirdiği için arada akli gidip geliyor ama yanima tek kalanım duasını çok aldım 🥰

X