Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman bugun 🙄 ne değişik bir sey ya 😂😂😂 gebeliği de adet başlangıç tarihinden tutuyorlar. Öyle olsa 4.haftaya girmiş olcak bu sıpa 😂😂😂 error veriyorum🤭
Aynen y’a bende anlamiyorum bu surecleri 🥲
Seni ve bgmu de alacagim😂😂
Hamile kalmak istiyorum gel beni al 🥲🤣🤣🤣
Evrene pozitif enerji yolla kuzum ben buna çok inanıyorum. Ben ilaç kullanmaya başladığımda hep hamile kalacağıma emin gibiydim eşime nasıl söyleyeceğime kadar planladım. Hiç gebelik testi almazdım ilk defa bu ay erken gebelik testi siparişi falan vermiştim hatta bebeğe ilk adım ayakkabısı bile aldım düşün artık 😂😂 sonra rüyamda hamile olduğumu gördüm kan vermişim sonuç kağıdında beta 20 yazıyordu 😂😂 ve gerçekten hamile kaldım yine aynı düşüncelere devam ediyorum ama bu sefer sağlıklı olması için dua ediyorum 🤗🤗
Ayy mutlaka gercek olur o hayallerin 😍cok amin rabbim
Bende boyle bir problem var icimde hep bir vesvese 🥲ama bu surecte iyi dusunmeye calisiyorum hayirlisi🤣gidip totem yapip bebek zibini felan almistim bakalim 🥰

Bende boyle bir problem var icimde hep bir vesvese 🥲ama bu surecte iyi dusunmeye calisiyorum hayirlisi🤣gidip totem yapip bebek zibini felan almistim bakalim 🥰
Ben hala alıyorum bir şeyler 😂😂 adam şok 😂

Doktor bu kanama olsun bir sonraki adetinde femaraya devam edelim dedi. Bende boş geçmemek için ovülasyon testi aldım canm
Hadi bakalım,ocak ayi bomba gibi geliyor🤭 ya doktorum bana yerlesirken ufak akintilar gelebilir korkma dedi ama az önce serce parmagin tirnagi kadar bile olmayacak kan pihtisi geldi 😞😞 korkuyorum ya

Kalsak ayri kalamasak ayrı,suan bir kan pıhtısı geldi ama minicik. Doktorum normal korkma diyor da ben korkuyorum 😞

Kalsak ayri kalamasak ayrı,suan bir kan pıhtısı geldi ama minicik. Doktorum normal korkma diyor da ben korkuyorum 😞
Ben yasadim onu kanamam oldu direk acile kostum ama az gelen kanamalar hic birsey sakin korkma
Cok ve kirmizi kan gelirse kork boyle seyler de stres yapma ❤️
Belki yerlesiyor

Gecen bir spor magzasi kapaniyor indirime girmis bebek ayakkabilari esime diyorum hadi alalim kucuk kaynim da var 🤣 esim aldirmadi hain olsun oyle simdiden olmaz diye totem yapiyorum nolur diyorum
Kaynim diyor kesin var bizden sakliyorsunuz 🤣
😂😂 kız alsaydınız her geçen gün her şey 2 kat artıyor hele ki ayakkabılar

Ben yasadim onu kanamam oldu direk acile kostum ama az gelen kanamalar hic birsey sakin korkma
Cok ve kirmizi kan gelirse kork boyle seyler de stres yapma ❤️
Belki yerlesiyor
Ufacık kuzum böyle parca vs değil
Doktorum progesteron falan vermedi mi canım
Yok vermedi, çarşamba bakalım o zaman vereyim kan sulandırıcı iğne yazdı

Ufacık kuzum böyle parca vs değil

Anladım canım yerleşme içindir belki hemen aklına kötüyü getirme olur mu 😊 takip et kırmızı ve sürekli gelmediği sürece sorun yok canım benim uzan dinlen çok hareket etme ağır kaldırma vs

HayirUfacık kuzum böyle parca vs değil

Ama doktora soyle simdiden basla progestan a bu cok onemli
Korkma hic bisey olmaz icini rahat tut buncacik lekeden 🥰
😂😂 allah seni bildiği gibi yapsın 😂😂 kız sen niye bu kadar üzüyorsun kendini ya 😡 bak bana kimyasal oldu inan ki üzülmedim ilk sevinç çok ayrı evet ama şu an inan ki üzülmüyorum önümüzdeki ay devam 💃
Valla ben cok cokuyorum psikolojik olarak o yuzden simdi olumlu dusunsem Allah korusun negatif gorsem mahvoluyorum 🥲

Sen ne kadar süredir deniyordun canım
Oh bak anlatim baya uzun
Gecen sene basladim tabi ondan once kirk bin cesit sey denedim
Neyse basladim ilk denemede uc yumurta vardi doktor ovitrelle vermedi coklu gebelik riski olur diye tabi bende salagim anlamiyorum simdiki aklim olsa yapardim veya iliskiyi cogaltirdim birinci iptal oldu
Sonra tekrar denedim ilk ovitrelle negatif
Ikincide pozitif gordum hamdolsun kalbi atmadi
Sonra bu sene 10. Ayda ucuncû negatifti
Ve sonuncu bu pozitif olsun mutlaka 🥲😍

Oh bak anlatim baya uzun
Gecen sene basladim tabi ondan once kirk bin cesit sey denedim
Neyse basladim ilk denemede uc yumurta vardi doktor ovitrelle vermedi coklu gebelik riski olur diye tabi bende salagim anlamiyorum simdiki aklim olsa yapardim veya iliskiyi cogaltirdim birinci iptal oldu
Sonra tekrar denedim ilk ovitrelle negatif
Ikincide pozitif gordum hamdolsun kalbi atmadi
Sonra bu sene 10. Ayda ucuncû negatifti
Ve sonuncu bu pozitif olsun mutlaka 🥲😍
Senin içinde uzun bir süreç olmuş canım benim ama bak en azından hamile kalabildiğimizi biliyoruz bu bile bizim için bir mutluluk aslında 😊 ben eminim sen çift çizgiyi bu ay görüceksin 🙏 sağlıkla gelsin inşallah

X