Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Off sen atlattin bu sureci insallah pozitifi gorursun💚 🥲bende su iki gunu atlatsam fena olmaz ama cidden asiri bir agriydi ya insallah deger bunlara
Yaa kuzum inşallah hepimiz görürüz pozitifi ama ben bu ay çok beklentiye girmedim. Eşim hasta oldu sadece yumurtlama gününü değerlendirebildik ☹️ ama bi arkadaş burda yumurtlama günü ve sonraki 2 gün 2 defa ilişki oldu hamile kaldım demişti. Yani 3 gün boyunca günde 2 defa. Onu yapıcaktım sözde😂 yüreği dayanmadı kocişimin 😂😂

Yaa kuzum inşallah hepimiz görürüz pozitifi ama ben bu ay çok beklentiye girmedim. Eşim hasta oldu sadece yumurtlama gününü değerlendirebildik ☹️ ama bi arkadaş burda yumurtlama günü ve sonraki 2 gün 2 defa ilişki oldu hamile kaldım demişti. Yani 3 gün boyunca günde 2 defa. Onu yapıcaktım sözde😂 yüreği dayanmadı kocişimin 😂😂
Off sorma bende onu yapacaktim olmadi 🥲 hem bugun 36. Saati geri 48. Saati yapacaktim benim koca nazli cikti
Buna gore Yarin bir iliskiye gerek vzrmi yokmu sizce ?
Bugun catlatma ignesi gunuydu cunki 😢

Off sorma bende onu yapacaktim olmadi 🥲 hem bugun 36. Saati geri 48. Saati yapacaktim benim koca nazli cikti
Kız gerek olmaz mı sen artık saati falan hesaplama kocanı tuttuğun yerde 😅😅😅 bol bol ne kadar yapsan o kadar iyi.

Tabi ki gerek var kız 😂 benim koca ile ben neler çekmiştim yılmadım 😂😂 3 gün üst üste değerlendirmiştim

Kız gerek olmaz mı sen artık saati falan hesaplama kocanı tuttuğun yerde 😅😅😅 bol bol ne kadar yapsan o kadar iyi.
Off biliyorum kuzum ama valla sakat halimle ben adam kovaliyorum biktim artik 🥲onunla da kavga ettim bu konuda oturuyorum ya sanki jinekolok olan o tutturuyor spermler guclu olmaz cok olmaz iki gunde bir sinir krizi gecircem yeminle
Igne olan ben butun herseyi ceken ben alt tarafi gelip biseyler yasiycaksin Gerizekali bu ne tavirlar

Benimde 36. Saat falan gecmis baya olmus ama saatine bakmadan değerlendirdik, bu sekilde de biraz gorev gibi ama napalım 😊

Kuzum öyle düşünme bende öncekinde denedim aşılamada denedim tutmamıştı.. Bu sefer doktorum iğne saatlerini hesaplayarak 4 gün değerlendir demişti ben 3 gün değerlendirebildim adam 4. Günü yeter artık dedi 😂😂😂
Kuzum cidden gecen ay igneden 2 gun once igne gunu igneden 3 gun sonra denedik tutmadi nasip deyip ilerlemek istiyorum artik napim
İnsallah bu sefer goruruz pozitif 😢
insallah goruruz ya ne guzel olurdu 🥲❤️

Kuzum cidden gecen ay igneden 2 gun once igne gunu igneden 3 gun sonra denedik tutmadi nasip deyip ilerlemek istiyorum artik napim

insallah goruruz ya ne guzel olurdu 🥲❤️
Evet canım hem bizim için hemde eşlerimiz için zor bir süreç bazıları tek ilişkiden hamile kalıyor bazılarımızda böyle meşakkatli yollardan 😌 o kadar hormon yükledin kendime şu an salma değerlendirebildiğin kadar değerlendir inşallah güzel haberini alıcaz canım ben inanıyorum 🤗🤗

Evet canım hem bizim için hemde eşlerimiz için zor bir süreç bazıları tek ilişkiden hamile kalıyor bazılarımızda böyle meşakkatli yollardan 😌 o kadar hormon yükledin kendime şu an salma değerlendirebildiğin kadar değerlendir inşallah güzel haberini alıcaz canım ben inanıyorum 🤗🤗
Insallah dedigin gibi olur benim mod simdiden dustu Rabbim yardimcimiz olsun 🥲😍

X