Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama bekle biraz cnm çok acele ettin gibime geldi ilişki günlerin ve catlamanin ne zaman gerçekleştiği onemli
Bak ilişki günlerin kalp olanlar
Senin dediğin gibi hem erken yaptım hemde ilişki günlerine göre de hamıle kalsam da erken

Eklentiler

• B88C08A5-8692-4063-83D1-61A9AD43DFE0.jpeg
    B88C08A5-8692-4063-83D1-61A9AD43DFE0.jpeg
    166,6 KB · Görüntüleme: 43
Kızlarrrrr günaydınnnn
Adet olursam eşimle karar verdik hemen beklemeden ecomar Şişli cevat bey ona denk gelmezsem de ekibine gidicem
Hsg kesın cektırmem lazım
O kadar güzel destekler verdiniz ki bana burda herkes korkma dedi
Hsg den sonra ara vercez 1 2 ay agustos da zaten kocamla tatile gidicez sonrası da asılama için direk randevu alacağım rabbım gönlümüze göre versin 😍 umutluyum ama dün kan testi verdim ama üzülmedim emin olun hersey de bi hayır var
Hersey gğzel olacak

Kizlar olabilir mi ya iğnenin 12.gunu hiç inanmam ama ben dün o kadar çok yol yürüdüm ki bide ağır şeyler taşıdım varsa bile düşer diye düşünüyorum:/

Eklentiler

• IMG20220629103511.jpg
    IMG20220629103511.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 38
Tabbi ki canım umut hep var🙏 Ama bu sürede de boş beklemek bana mantıklı gelmiyor tedavileri de aksatmamak lazım
Kuzu tüp bebekten daha yeni çıktım hemen ardından ilaç almak istemedim yine vücuduma. Bu sefer sağlığımdan olabilirim diye düşündüm. Zaten iki aya ikinci tüp bebek transferim olacak diye düşündüm. Daha önce de çatlatma iğneleri denedim ama fayda etmedi çünkü

Kizlar olabilir mi ya iğnenin 12.gunu hiç inanmam ama ben dün o kadar çok yol yürüdüm ki bide ağır şeyler taşıdım varsa bile düşer diye düşünüyorum:/
O kadar kolay degil canım düşürmesi kötü düşünme hiç farkında olmayıp ne işler yapanlar neler yiyip içenler var 😁 sen sabah kan ver istersen 12. Gune gore cizgi belirgin inşallah vardie 🤲

O kadar kolay degil canım düşürmesi kötü düşünme hiç farkında olmayıp ne işler yapanlar neler yiyip içenler var 😁 sen sabah kan ver istersen 12. Gune gore cizgi belirgin inşallah vardie 🤲
Ya canm insalah vardır ve dediğin gibi yerinde kalmaya devam eder:) kan 14.gunu beklemem gerekiyor o güne kadar regl gelmezse burda onun öncesini kabul etmiyolar

X