Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben biraz ara vereyim ya artik ilac ilac ilac, ben biraz maddi manevi biraz yoruldum. Allah nasip edecek biliyorum. Biraz icimi rahatlatmam gerekiyor galiba

Dualarımdasın canım benim 🤲😍
Kuzum ne kadar tesekkur etsem az Allah razi olsun sende dualarimdasin iyiki varsin 🥰
Ben biraz ara vereyim ya artik ilac ilac ilac, ben biraz maddi manevi biraz yoruldum. Allah nasip edecek biliyorum. Biraz icimi rahatlatmam gerekiyor galiba
Ara ver toparla kafani ama daha ilkmis cok normal uzulme hic 😍

Saka mı buuuuuuuuuuu bana çabuk bakın işten eve geldim
Yine çizgi cıkmıs
Güncelliyorum
2 ci çatlatma iğnesi tedavisi
Bugun 11 ci gün hatta 12 ye dogru gıdıyorum
Sabah test yaptım çıkmamıştı yine çizgi bariz cıkmıssasss biri benı skaınlestirsin bişi desin

Eklentiler

• D19C77FD-7204-41F8-B2A1-9BEA2F28C13A.jpeg
    D19C77FD-7204-41F8-B2A1-9BEA2F28C13A.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 47
Saka mı buuuuuuuuuuu bana çabuk bakın işten eve geldim
Yine çizgi cıkmıs
Güncelliyorum
2 ci çatlatma iğnesi tedavisi
Bugun 11 ci gün hatta 12 ye dogru gıdıyorum
Sabah test yaptım çıkmamıştı yine çizgi bariz cıkmıssasss biri benı skaınlestirsin bişi desin
Hergun ayni markami seninkide cok oldu sanki yarin 12. Gun direk kanmi versen

Kızlar Allah askınıza daha demin yaşadığım seye bakınn ağlamak dan geberdim
Şimdi kan vermeye geldim sıradayız bı kadın bi adam yanlarında da 4 yaşında kız çocuğu
Kadın durduk yere bana demez mi bişiler söyledi anlamadım abla hamılemisşn dedim evet 5 ci hamıleyşm bu adama aldırıyor dedi anladım Ki durumları iyi değil ben tabi gittim o sıra ağlıyorum deli gibi kadın arkam dan geldı dedi ağlama kurban olduğum bu çocuğu da aldırmak istemiştimdrdi ben tabi devam ettmm ağlamaya kadın demez mi Allah benım hakkımı sana versin diye 😢😭😭😭😭
Yani değişik cok değişik 😞😞

Şimdi kan vermeye geldim sıradayız bı kadın bi adam yanlarında da 4 yaşında kız çocuğu
Kadın durduk yere bana demez mi bişiler söyledi anlamadım abla hamılemisşn dedim evet 5 ci hamıleyşm bu adama aldırıyor dedi anladım Ki durumları iyi değil ben tabi gittim o sıra ağlıyorum deli gibi kadın arkam dan geldı dedi ağlama kurban olduğum bu çocuğu da aldırmak istemiştimdrdi ben tabi devam ettmm ağlamaya kadın demez mi Allah benım hakkımı sana versin diye 😢😭😭😭😭
Canm iğnenin 12.gunu ama sende ilişki tarihi önemli aslında yumurtan 2.gun çatlaması olsa ve sen 19.da değerlendiren bugün 9. Gün kana belki yeni geçmiştir belkide beklemen gerekir

Bı tane de ovu testi yapsaydın keske

Canm iğnenin 12.gunu ama sende ilişki tarihi önemli aslında yumurtan 2.gun çatlaması olsa ve sen 19.da değerlendiren bugün 9. Gün kana belki yeni geçmiştir belkide beklemen gerekir
Valla geldık bi heyecanla çıkmasa da yapcak bısı yok onun vesilesi ile Adana durum yiyorum su an da 😅😅😅😅

Yok ben birde denemem..hormon yeter bana..zaten doktorlar boşunamı diyor 3 defa yeter.Mfk evet duydum geciktiriyormuş adeti...ama onunda sebebini söyledi.Doğal olduğu için denemek istedim.İn şa Allah mfk ürünlerıni kullanan kızlar..bende daxil..boşuna kullanmayız.
Ben aylarc mfk denedim hiç bir şey olmadı. Bir tüp bebek denedim o da kimyasal oldu

X