Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Igneden sonra kacinci gunun canim bu testi yaptiginda? Ayyy hadi insalllaaahhh
Kuzum tedaviye ara vermiştim en son negatifi görünce doktorum aşılama dedi onuda hemen yaptırmak istememiştim 2 ay spor diyet yapıcam dedim kendi kendime hormon ilaçlarından falan baya kilo almıştım çocuk düşüncesini çıkarmıştım aklımdan yani

Benim bi yakinim ikinci ayinda ayni sizin gibi igne yaptirmadi doktoru diger ayinda da etki eder demis ve hamile kalmis insallah sen de oyle olursun

Kızlar canım sıkkın size bişi sorucam genitalınız sizin de beyaz akıntı oluyp mu krem gibi resmen bembeyaz sankı sonra sarıya dönüşüyor çamaşıra bakınca

Canim oyle bi aydinlattin ki sagol valla dk hapi verdi icmedim

Sana satılabilir miyim
Gercekten ben bu siteye bunun icin uye oldum bugun. Gunlerim bir turlu gecmiyor. Kendimi dinlemekten alamiyorum yapamiyorum. Surekli aklima geliyor. Bizi birbirimizden baska anlayan yok. Ben esimle bile konusaliyorum bunlari cunku uzuluo stres yapiyor. Sizler iyiki varsiniz ve allah hepimizin gonlune gore versin

Kuzum rabbim senin de gönlüne göre versin bak kötüyü düşünürken sen gülümsememe sebep oldjn Allah senden de razı olsun üzülme ins rabbim bizi de mujdelendırecek buradaki tım arkadaşlarımızı da insssssssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…