Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum zaten baska doktora gittim oyle dedi kendi doktoruma gitmedim sonrasinda. Kizdim daha doktorada gitmem. Sadece merak ettigim bi fikrin bilgin varmi bu konuda, yumurtlar olgunken yumurtlama zamani ostrojen yuksek cikarmi?
Ayy bunu hic bilmiyorum kuzum ya
Normalde ostrojen adetken artiyor yumurtlama doneminde ne alaka bunu dedi hic anlamadim

Eklentiler

• 1950DE29-3F89-42EE-B74D-6F9A202E72A9.jpeg
    1950DE29-3F89-42EE-B74D-6F9A202E72A9.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 49
  • 0B7EF433-95A0-4CCF-B992-E12962EC7129.png
    0B7EF433-95A0-4CCF-B992-E12962EC7129.png
    120,1 KB · Görüntüleme: 52
Kuzum test sonucun harika degerlendirdinmi o gunleri
Ay su ostrojen degerini anlamadim bunu sormak gerek yoksa sonuclar da fsh felan iyi
Kuzum degerlendirdim afedersin bi parça geldi hatta yumurtlama günümde lekeli biseydi sumuksu kivamdi. Degerlendirdim öncesi ve sonrasi ama ostrojen işine aklim ermedi

Kuzum degerlendirdim afedersin bi parça geldi hatta yumurtlama günümde lekeli biseydi sumuksu kivamdi. Degerlendirdim öncesi ve sonrasi ama ostrojen işine aklim ermedi
Benimde kuzum ya degerlendirméen iyi olmus sonucta guzel buyumus yumurtalar ama su ostrojen isine bakmak lazim

Kızlar iğne vurulalı 7 gün oldu
Adet olacakmışım gibi oluyorjm
Bide beyaz krem akıntı var
Sizde durumlar ne
Benimde oyleydi canim 7. Gunum. Bugun 11. Gunum. Akintim azaldi ama karnim hala agriyor ara ara kramp. Sabahlari ilk idrarla test yapiyorum asiri silik cizgi görüyorum. Devam bakalim pazartesi sabah dayanamayip kan verecem gibi🙈🙈

Benimde oyleydi canim 7. Gunum. Bugun 11. Gunum. Akintim azaldi ama karnim hala agriyor ara ara kramp. Sabahlari ilk idrarla test yapiyorum asiri silik cizgi görüyorum. Devam bakalim pazartesi sabah dayanamayip kan verecem gibi🙈🙈
Ben test yapmıyorum test yapanlara da kızıyorum 🥹😅😅😅😅

Bak kuzum sonuc bu ertesi gün ki ovulasyon testimde bu
Canim bende tup bebege başlayınca ogrendim ne oldugunu yumurta gelisip buyudugunde yumurta sayisina paralel olarak artis gosteriyormus bu deger adetliyken 50 nin alti olmasj iyiyken ovulasyon doneminde bu sayinin daha yuksek olmasi bekleniyor muhtemelen 2 yada 3 yumurtan vardir ondan bh kadar cikmistir kotu bi sonuc degil yani

X