Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum rabbim senin de gönlüne göre versin bak kötüyü düşünürken sen gülümsememe sebep oldjn Allah senden de razı olsun üzülme ins rabbim bizi de mujdelendırecek buradaki tım arkadaşlarımızı da insssssssss
Amin insallah canim, ben dua da okumaya basladim. Kenzul ars ve kadeh duasi. Hayirli evlat isteyenler icin cok tesirli diye duydum. Sizinle de paylasayim🙏🏻 Hepimize sifa olsun.
Yarin sabah kalkip testimi yapcam eger biraz koyulasma olursa kan vermeye gidecem. Dua edelim birbirimize🙏🏻🌺🌺

Sat kac peki canim?
4 haziran sat. Ama ben hiç umutlanmadım yaa sevinemedim bile. Test bozuktur falan diye düşünüyorum nedense. Şimdiye kadar yaptığım testlerin hepsini sakladım ilk defa böyle ikinci çizgiyi görünce bi tuhaf oldum. Sadece bitki çayı içtiğimde kasıklarımda sızlama oluyodu 2 gün içmedim olmadı sızlama batma falan bugün yine içtim yine sızlama oldu. Bide çok yoğun bi şekilde beyaz süt kesiği gibi akıntım gelince test yapıyim dedim böyle görünce bi anda şaşırdım

Amin insallah canim, ben dua da okumaya basladim. Kenzul ars ve kadeh duasi. Hayirli evlat isteyenler icin cok tesirli diye duydum. Sizinle de paylasayim🙏🏻 Hepimize sifa olsun.
Yarin sabah kalkip testimi yapcam eger biraz koyulasma olursa kan vermeye gidecem. Dua edelim birbirimize🙏🏻🌺🌺
Kenzül arş bende oluyorjm diğerlerini duymadım ama
Sen iğne mi oldun kacıncı gündesin

Nasıl geçti kuzumm
Bu hsg den gercekten korkmayin ben tam 14 subatta cam sakurada yaptirdim. Hem hastane yeni cihazlar vs tertemiz, hem de o kadar kisa suruyor ki. Aci derseniz aci olmuyor. Tarif derseniz alttan ultrason yaptiriyormussunuz gibi hissedeceksiniz. Hic gerip kendinizi kasmayin. Adetin oncesinde alt karin sisligi gibi bi gerginlik oluyor ilk gun o da iceri saldiklari ilactan dolayi galiba. Ama ertesi gune hic bisey kalmadi😊kotu gecenleri ya da agrili sancili diyenlere bakmayin. Aetik teknoloji ilerledi. Devlet hastaneleri bile acisiz makineleri kullaniyor

Bu arada kizlar sabah yaptigim testten sonra bir daha yaptim uzuntuden ilk 5 dk da silik cizgiyi yine gordum. Bir saat sonra iki teste de baktim ikisinde de silik cizgi vardi. Hala umut var galiba. Ne dersiniz aksama kan vermeye gideyim mi yoksa cok mu erken. Igne gunumu saymazsak bugun 12. Gunum

Bu hsg den gercekten korkmayin ben tam 14 subatta cam sakurada yaptirdim. Hem hastane yeni cihazlar vs tertemiz, hem de o kadar kisa suruyor ki. Aci derseniz aci olmuyor. Tarif derseniz alttan ultrason yaptiriyormussunuz gibi hissedeceksiniz. Hic gerip kendinizi kasmayin. Adetin oncesinde alt karin sisligi gibi bi gerginlik oluyor ilk gun o da iceri saldiklari ilactan dolayi galiba. Ama ertesi gune hic bisey kalmadi😊kotu gecenleri ya da agrili sancili diyenlere bakmayin. Aetik teknoloji ilerledi. Devlet hastaneleri bile acisiz makineleri kullaniyor
Cansın ya böyle yorumlar görünce içim rahatlıyor cok sagol kuzum yA ben İstanbul da yerini buldum ecomar cevat bayrak cok iyi diyolar
Yeri haZır ekibi de cok iyimiş bakalım bu ay bi geçsin de ins gerek kalmaz ama

Cansın ya böyle yorumlar görünce içim rahatlıyor cok sagol kuzum yA ben İstanbul da yerini buldum ecomar cevat bayrak cok iyi diyolar
Yeri haZır ekibi de cok iyimiş bakalım bu ay bi geçsin de ins gerek kalmaz ama
Insallah canim bak ben para vermedim devlet karsiliyor. Ozeller biraz aliyorlar tabi. Ama inan yapilinca diyorsun cok sukur allahim tupler acik artik o ihtimali aklina hic gelmiyor kisacasi kafan rahat icin rahatliyor. Ama ben inaniyorum insallah gerek bile kalmadan hep birlikte hepimiz hamileyiz diyecez🥰🌺🙏🏻

Bu arada kizlar sabah yaptigim testten sonra bir daha yaptim uzuntuden ilk 5 dk da silik cizgiyi yine gordum. Bir saat sonra iki teste de baktim ikisinde de silik cizgi vardi. Hala umut var galiba. Ne dersiniz aksama kan vermeye gideyim mi yoksa cok mu erken. Igne gunumu saymazsak bugun 12. Gunum
Canım 12.gun çıkan sonucun muhtemel doğrudur kan ver çıkar hayırlısı insallah

X