Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sperm sorunu yok canım şükür moralim bozuldu belki dünü bugünü değerlendiresey olurdu . Sen nasıl değerlendirdin
Ben sadece iğne günü değerlendirdim canım kocam sağ olsun tüm gıcıklığı üstündeydi o yüzden benim pek umudum yok ama sen bugünü olabilirse yarın sabahı değerlendir içini ferah tut inşallah olur

yarın sabahı ımkansız gıbı bırsey eşim sağ olsun sabah işe gidiyoruz asla yapmaz zar zor acılıyor bugünü değerlendireyim bakayım Allah büyük. Sen ne zaman test yapacaksın

yarın sabahı ımkansız gıbı bırsey eşim sağ olsun sabah işe gidiyoruz asla yapmaz zar zor acılıyor bugünü değerlendireyim bakayım Allah büyük. Sen ne zaman test yapacaksın
Ben bugün erken gebelik yaptım varla yok arası çizgi çıktı canım yarın doğum günüm emin olmak için sabah kan vericem inşallah güzel sonuç alırım

aaaa inşallah vardır bugün dualarımız kabul olur inşallah . Sen sadece iğne vurulduğun günü mü değerlendirdin
Evet canım Aralık ayında yine iğne olmuştum o zaman iğneden 1 gün öncesini iğnenin 24.ve 36. Saatini değerlendirmiştim ve gebelik oluşmuştu kimyasal ile sonuçlandı ama sen iğneyi vuruldum mu peki

Evet canım Aralık ayında yine iğne olmuştum o zaman iğneden 1 gün öncesini iğnenin 24.ve 36. Saatini değerlendirmiştim ve gebelik oluşmuştu kimyasal ile sonuçlandı ama sen iğneyi vuruldum mu peki
bende ocak ayında klomen ve ovitrelle kullandım subatta kımyasal gecırdım. Evet bugn saat 10 da vuruldum

Evet işte maalesef boşa hormon yükledim anlamadım gercekten iki kadın doğuma gittim ne söyledikleri belli değil
evet ya bu kötü olmuş şimdi iğne yüzünden 14 gün beklemek zorunda kalıcaksın neyse stres yapma kuzum olan olmuş artık sen mutlaka iki günü değerlendir

Evet işte maalesef boşa hormon yükledim anlamadım gercekten iki kadın doğuma gittim ne söyledikleri belli değil
Gercekten cok erken catlamis
Kac yumurtan vardi peki

Birde neden sonra igne yaptin gerek kalmamis ki bende catladigi gun birlikte olmamistim 36. Saati degerlendirmistim sen birgun sonra devam et iliskiye sperm yasiyor inan olacagi varsa her turlu insallah tutar
Birde doktorlarlarin cok garip niye boyle

yok kuzum aksam sancım olunca dr bana catlamadı merak etme yarın sabah 10 da iğne yaptır dedi Ben iğne yaptırdıktan sonra gıttım dr o zaman bana catladı dedi. Acaba iğneyi yaptıktan sonra mı catladı dıyıcem de sancım olmadı

Igneyi yaptiktan sonra hemen catlamaz ki Kuzum once çatlama olasiligi daha yuksek
Ama catlamasi birsey kaybettigin anlamina gelmez sen devam et iliskiye

Iyim sukur sen nasilsin Kuzum Ay testi atsana bakim
12. Gunde cok cok az da silik olmasi harika test guvenilirmi
Valla canım sürekli aldığım test yalancı pozitif çıkardığını söyleyenler var ama bende hiç yalancı pozitif olmadı iğne gününü saymazsak bugün 11.gün oluyor 5 Mart’ta iğne vuruldum

Igneyi yaptiktan sonra hemen catlamaz ki Kuzum once çatlama olasiligi daha yuksek
Ama catlamasi birsey kaybettigin anlamina gelmez sen devam et iliskiye
Kız mesela ben 5 Mart’ta iğne vuruldum ama 8 Mart’ta çok fazla alt karın ağrım sol tarafta yumurtamın olduğu yerde çok ağrım oldu bende 8 Mart’ta çatladığını düşünüyorum eğer 8 Mart’tı baz alırsak çatlamadan sonraki 9.gün kafam çok karışık

Yarın doğum günüm magni dua et nolur Sabah direk kan vericem inşallah
Hep dualarimdasin Kuzum bugun sana da meryem suresi okuycam ama insallah yarin beta guzel gelir de seviniriz

Ama catladigi gune bakma sen 9. Gun negatif demistin 11. Gun o cizgi gelmesi benim icin cok cok guzel bakalim insallah olur

Hep dualarimdasin Kuzum bugun sana da meryem suresi okuycam ama insallah yarin beta guzel gelir de seviniriz

Ama catladigi gune bakma sen 9. Gun negatif demistin 11. Gun o cizgi gelmesi benim icin cok cok guzel bakalim insallah olur
Kaset testler negatif erken gebelikle aynı anda yaptım erken gebelik böyle çıktı ama benim kimyasal olduğunda da 33 değer kasette silik çıkmıştı Yarın büyük gün inşallah güzel sonuçlar alıp hemen haber vericem sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…