Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün iğnenin 9.günü test negatif iğne etkisi kalmamış kuzum 18 Mart doğum günüm o zaman kadar test yapmayı düşünüyorum inşallah güzel bir süpriz olur 🙏 mutlutablo mutlutablo en son gebelik testi silik pozitifti kan verdi mi bilmiyorum kuzum inşallah sağlıkla ilerlemiştir 🙏
Ayy insallah ikinizde pozitif gorun 😍😍dualarimiz kabul olsun hadi bismillah

Allah seni netmeye nerdesin kız sen :KK11:valla çatladım meraktan diyorum bu hamile kaldı sattı bizi 🤣🤣
Ah bu magni neler yasadi
Oyle bir tiksinti bulanti vardiki
Evde duramiyordum annemler de yattim telefona dokunamiyordum su icemiyordum banyo yapmak dursun yemek su bile haramdi 🥲Ay cok sukur gecti biraz hala buzdolabi ve banyoya karsi tikim var 🤣

Ah bu magni neler yasadi
Evde duramiyordum annemler de yattim telefona dokunamiyordum su icemiyordum banyo yapmak dursun yemek su bile haramdi 🥲Ay cok sukur gecti biraz hala buzdolabi ve banyoya karsi tikim var 🤣
Ayy korkutma bizi geçmiş olsun canım

Ah bu magni neler yasadi
Amin kuzum 🙏

Ah bu magni neler yasadi
İlk sana hamileyim diye söylemiştim inşallah nasip olursa yine ilk sana söylicem kız 🤗

Günaydın hayırlı kandillerimiz olsun inşallah.
size bir sorum olacak bu ay femara kullandım ve dün kontrolüm vardı . 2 yumurtam oluşmuş 18mm . Doktor bugün saat 10:00 da ovitrelle iğnesini vurdur dedi. Ama dün aksam saat 9 da kasığıma bir ağrı girdi sol tarafıma ve bir dolgunluk var şuanda da . Bu acaba büyüyor mu yoksa kendıliğinden catladı mı ? Dün hemen doktora yazdım . Hayır catlamaz rahat olun demiş. Cunku ılışki günlerini ona göre ayarladım. Bana yardımcı olursanız cok sevınırım

Günaydın hayırlı kandillerimiz olsun inşallah.
size bir sorum olacak bu ay femara kullandım ve dün kontrolüm vardı . 2 yumurtam oluşmuş 18mm . Doktor bugün saat 10:00 da ovitrelle iğnesini vurdur dedi. Ama dün aksam saat 9 da kasığıma bir ağrı girdi sol tarafıma ve bir dolgunluk var şuanda da . Bu acaba büyüyor mu yoksa kendıliğinden catladı mı ? Dün hemen doktora yazdım . Hayır catlamaz rahat olun demiş. Cunku ılışki günlerini ona göre ayarladım. Bana yardımcı olursanız cok sevınırım
Bende catladigini dusunmuyorum 18 mm catlama icin cok erken daha
25lerde catliyor ve kasik agrisi buyudugune isaret ediyor
insallah tutunur igneden sonra su mubarek gunun hurmetine sag salim kucagina alirsin
Kandilin mubarek olsun seninde ♥️

Bende catladigini dusunmuyorum 18 mm catlama icin cok erken daha
25lerde catliyor ve kasik agrisi buyudugune isaret ediyor
insallah tutunur igneden sonra su mubarek gunun hurmetine sag salim kucagina alirsin
Kandilin mubarek olsun seninde ♥️
Amin canım inşallah ama dün catlamıs yumurta farklı bır doktora gıttım ve catlamıs dedı. Dünü değerlendiremedik bugünü değerlendirsem olur mu bide salıyı değerlendirmişitim

Amin canım inşallah ama dün catlamıs yumurta farklı bır doktora gıttım ve catlamıs dedı. Dünü değerlendiremedik bugünü değerlendirsem olur mu bide salıyı değerlendirmişitim
Canım yumurta 24 saat canlı kalabiliyor bugün ve yarını mutlaka değerlendir. Benimde en son kontrole gittiğimde 18-17 mm yumurta vardı doktorum ertesi gün 1 de iğne vur demişti benimde mesela iğneye rağmen geç çatladığını düşünüyorum. İğnemi Cumartesi günü vurulmuştum Salı günü kasık ağrım çok oldu

Canım yumurta 24 saat canlı kalabiliyor bugün ve yarını mutlaka değerlendir. Benimde en son kontrole gittiğimde 18-17 mm yumurta vardı doktorum ertesi gün 1 de iğne vur demişti benimde mesela iğneye rağmen geç çatladığını düşünüyorum. İğnemi Cumartesi günü vurulmuştum Salı günü kasık .ağrım çok oldu
benımde dun işte sabah 10:00 da kontrolüm vardı baktı 18mm ıkı adet var daha erken yarın sabah iğne yapalım dedi. aksam saat 9 da gaz ve sancı yaşadım tamda yumurtalarım soldaydı solda kasık ağrım oldu dolgunluk oldu. Özellikle doktora yazdım çatlamaz rahat olun dedi bende ona güvendim ve dünü değerlendirmedim cunku bana cuma cumartesi ilişki demişti. Ben salı gününü de değerlendirmiştim.4 gün üst üste olmasın sperm dınlensin diye yapmadım. Bugün başka bir doktora gıttım aklım kaldı dıye doktor yumurta göremiyorum 18 mm lik var ama 6 mm lik dedi. Yumurtan catlamıs dedi .Rahim kalınlığın 9mm olmus dedi. Bende üzüldüm bilseyydim dünü değerlendirirdim .

benımde dun işte sabah 10:00 da kontrolüm vardı baktı 18mm ıkı adet var daha erken yarın sabah iğne yapalım dedi. aksam saat 9 da gaz ve sancı yaşadım tamda yumurtalarım soldaydı solda kasık ağrım oldu dolgunluk oldu. Özellikle doktora yazdım çatlamaz rahat olun dedi bende ona güvendim ve dünü değerlendirmedim cunku bana cuma cumartesi ilişki demişti. Ben salı gününü de değerlendirmiştim.4 gün üst üste olmasın sperm dınlensin diye yapmadım. Bugün başka bir doktora gıttım aklım kaldı dıye doktor yumurta göremiyorum 18 mm lik var ama 6 mm lik dedi. Yumurtan catlamıs dedi .Rahim kalınlığın 9mm olmus dedi. Bende üzüldüm bilseyydim dünü değerlendirirdim .
şimdi bu aksamı ve yarın aksamı değerlendireceğim inşallah tutar. Şuanda hala sol tarafım dolgun bir şekilde ara ara batma oluyor

Üzülme kuzum bugün değerlendirebilirsin ama gerçekten erken çatlamış senin 🤷‍♀️

X