Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaset testler negatif erken gebelikle aynı anda yaptım erken gebelik böyle çıktı ama benim kimyasal olduğunda da 33 değer kasette silik çıkmıştı 🤷‍♀️ Yarın büyük gün inşallah güzel sonuçlar alıp hemen haber vericem sana 😘
Insallah begum ya su mubarek gunlerin hurmetine bana guzel haberler yaz 💜😍😍😍

İnşallah canım benim valla çok istiyorum birde doğum günüm ya eşime ben hediye vermiş gibi olucam 🙏
Insallah guzel gecer ya ne kadar hesap yaparsak yapalim kana kadar birsey anlamak cok zor 🥲
Ama pozitif hep bir umut 😍insallah bu defa guzel gecer de pozitifi kat kat betalari gorursun 💜

5in ustunde ciksin da sonra kat ve kat artar tek 😍
Valla kuzum doktordan habersiz coraspin (kan sulandırıcı) kullanıyorum genelde üst üstüne kimyasal yada düşük yaşanlara veriyorlarmış bende kullanıyorum 😂 bir de bu ay progesteron fitil kullandım her önlemi aldım Allah büyüktür bekliyorum 🙏🙏

Valla kuzum doktordan habersiz coraspin (kan sulandırıcı) kullanıyorum genelde üst üstüne kimyasal yada düşük yaşanlara veriyorlarmış bende kullanıyorum 😂 bir de bu ay progesteron fitil kullandım her önlemi aldım Allah büyüktür bekliyorum 🙏🙏
Gerisi Allah kerim bakalim Ay birde pozitif gorursen kanda hamdolsun 😍😍💜

Magnifiaque Magnifiaque kuzucuklar bana da dua edin ocakta olmadı şubatı es geçmiştim bu ay bugün çatlatma iğnesi yapıcam dualarınızdan benide eksik etmeyin hepimiz hamile kalırız inşallah sağlıklı hayırlı evlatlarımız olsun :KK200:
hadı ınsallaahhh sonucun cok guzel olsun canım

X