Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Koyuluga bakar mısın bende hiç böyle yakalamamistim demek ki yumurta catlama zamanı böyle oluyormus
Pik olunca T çizgisi C çizgisinden koyu oluyor ama ben bu kadar koyuluk hiç görmedim. Birde telim bozuldu milyon yıllık telefonla çektim, görüntü kaliteside hiç iyi değil ona rağmen nasıl belli
Çatlayınca siliniyor zaten, bakalım çatlamayı ne zaman göreceğim

Yakındır o da iğneden en geç 48 saat sonra çatlıyor benim bildiğim

Yakındır o da iğneden en geç 48 saat sonra çatlıyor benim bildiğim
Daha çatlama oldu mu olmadı mı onu bile bilmeden gebelik testlerinden birini harcadım Yalancı da olsa bir pozitif göreyim

Eklentiler

• _20220302_151106.JPG
    50,8 KB · Görüntüleme: 31
Bende heyecanlanıyorum burada sanki tekrar aynı günlere dönüyorum aynı heyecanı yaşıyorum yaa Allah yüzünüzü güldürür inşallah canı gönülden istiyorum bunu
Allah razı olsun kuzucum, iyi dileklerin duaların güç veriyor gerçekten hakkımızda hayırlısı... Bebişini sağlıkla kucağına al inşallah

Yaa canım bende seni merak ettimmm çok şükür iyi misin
Benim biraz kanamam falan oldu zor bir süreç geçirdim yeni atlattım çok şükür şimdi iyiyim
Ayy cok sukur insallah bir daha olmaz Kuzum kanamafa cok zor insallah iyi olursun kac haftalik oldu simdi
Ben cok kotuyfum ya valla ama sukur yeni yeni duzeliyorum

Ay dualarimdasin insallah cok az kalmis insallah bu defa hepimiz sevinelim pozitifi gorde
Valla iyi degildim Kuzum toparlanip geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…