Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy maşallah kuzum sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🤗 biz seninle aynı haftalarda olucaktık sağlıklı gebelik olsaydı 😔
Ah oyle dusunme cicegim bilirim o duyguyu
Bende bazen diyorum dogsa su kadarlik olacakti diye ama kendini yoruyor insan insallah saglicakla olsun da biraz fazla beklemis ol 💙

Evet geçmesi en zor 5 gün 😂
Normalde 19. Unda ise basliyorim hic gecmese diyordum seni duyunca onuda unuttum hemen gecsin 😍😍
Burayı özlemişim 😔
Kızlar bu ay inşallah hepiniz icin hayırlı ve de uğurlu olsun rabbim güzel haberler aldirsin herkese inşallah
Aynen bende cok ozlemisim bu yolda dostlarimi insallah bizim dualarimiz kabul olurda burdaki butun arkadaslarim hamile kalir 💙

bgm21 bgm21 kuzum en son mutlutablo mutlutablo test yapmis sonra Noldu 😍

Normalde 19. Unda ise basliyorim hic gecmese diyordum seni duyunca onuda unuttum hemen gecsin 😍😍

Aynen bende cok ozlemisim bu yolda dostlarimi insallah bizim dualarimiz kabul olurda burdaki butun arkadaslarim hamile kalir 💙

bgm21 bgm21 kuzum en son mutlutablo mutlutablo test yapmis sonra Noldu 😍
Bugün iğnenin 9.günü test negatif iğne etkisi kalmamış kuzum 18 Mart doğum günüm o zaman kadar test yapmayı düşünüyorum inşallah güzel bir süpriz olur 🙏 mutlutablo mutlutablo en son gebelik testi silik pozitifti kan verdi mi bilmiyorum kuzum inşallah sağlıkla ilerlemiştir 🙏

X