Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım ben de henüz yapmıyorum test bikaç gün ovü yaptım hep koyuydu iğne etkisi oluyomuş onu da bıraktım. Bugün 7. Gün 9 veya 10. Günde bi test yapiyim diyorum iğne etkisini karşılaştırırım diye. İğneden sonra büyük yumurta olan tarafımda baya sızı oldu ama geçti 2 güne. Onun dışında arada sağlı sollu hafif batmalar oluyo ama çok minik hani üşütsen de olabilecek şeyler. Ondan bi anlam yüklemiyorum bariz başka bi belirtim yok

Progestan kullanıyormusun canım. Bende ağrıları batmaları ona yoruyorum başka bir anlam çıkarmak istemiyorum. Benimde iğneden sonraki gün bir şişti sağlı sollu yürüdükce sancılı birşeydi. Sonra geöti. İğnede olgunlaştırıyormuş biraz ya çatlamadan önce dedim heralde ondan

Ben de ondan diye düşündüm kuzum. Yok kullanmıyorum vermedi dr ilk kullanışım diye belki Arada hafif midem kalkıyo ama iğne etkisi heralde o da ya da çok yemekten son günlerde

Ben test yaptımm hafif bi gölge görüyorum iğne etkisi olabilir yarın tekrarlayacağım

Eklentiler

• C189EF1C-5B55-4E8B-8866-B704AC6BCAC6.jpeg
    186,9 KB · Görüntüleme: 40
9 canım. Yarın da yapıp karşılaştırmadan anlayamıcam sanırm
Anladım canım benim de 10 muydu 11 miydi neydi o gün yapmıştım çok belli belirsiz bı çizgi görmüştüm iğne etkisidir demiştim ama gebelikmis benimki 14. Gün baya bı koyulaşma ya başlamıştı 3 4 gün sonra artık en kırmızıyı gördüm

Ayy hadi inşallah darısı başıma yarın ve öbür gün tekrarlıcam yarın yok olursa zaten iğne etkisidir bi süre daha yapmam test bat 1 mart çünkü takvime göre, iğneye göre 2-3 gün erken görünüyor bakalım dua et bana hamiş duası

Ederim tabi herkese ediyorum rabbim isteyen herkese hayırlısıyla bir evlat nasip etsin benim de iğnenin 14. Günü adete 2 3 gün mü ne vardı adetten önce ogrendim gibi bişey oldu benim de

Yeni bebisler var mi kizlar
Ben magnis yok diye burayi bıraktım biraz,kendimi toplamak adına foruma giresim bile yokta işte.Yeni gelismeler var mi merak ettim

Magnifiaque kuzum ve diğer kuzucuklar size bir sorum olucak daha önce ovitrelle kullandım hiç akıntım olmadı ve sonuç negatif. Bu ay ise adetimin 10. Be 12. Günü bende bildiğiniz yumurtlama akı gibi akıntı geldi sümük gibi şeffafınıda gördüm hafif sarımsıda şimdi bu ne oluyor daha önce benden böyle bir akıntı geldiğini görmedim pco var hep Ovülasyon yapardım yumurtlama göremezdim. Bu akıntı geldiğindede test yoktu yapamadım bilgisi olan yazabilirmi

Ben de ondan diye düşündüm kuzum. Yok kullanmıyorum vermedi dr ilk kullanışım diye belki Arada hafif midem kalkıyo ama iğne etkisi heralde o da ya da çok yemekten son günlerde
Ay canım ben bildirimi kaçırmışım galiba kusura bakma
Nasılsın ne durumda belirtiler baya az kaldı test yaptınmı

Hayırlısı olsun canım inşallah önümüzdeki ay nasip olur. Devammı tedaviye
Amin kuzu inşallah. Bu ilk ilaç iğne tedavisiydi olmazsa film çekeriz demişti doktor bu ay hsg çekilicek yani sonraki ay bi kez daha ilaç iğne deneriz olmazsa aşı tüp konuşuruz demişti. Bakalım bi film çekilsin de

Olur canım beni 3. Deneememde nasip olmuştu üzme kendini daha yeni başlamışsın herşeyin hayırlısı. Filmde çok faydalı bu aşamadı

Kızlar dün gündüz 1de çatlama iğnesi oldum.20 ve 25 mm iki yumurta vardı. Kasık yada yumurtalıklarda hiç ağrı olmadı. Acaba iğne mi işe yaramadı

Bnde dün başladım ilaca ama bnde baş ağrısı bı tuhaf yaptı beni ya korkuyorum içmeye tekrardan sizde herhangi bir belirti gösterdimk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…