Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun bakalım merak ediyorum ben de ne olacak, solda da 16mm vardı belki o tutar sağlıklı nasıl olcaksa artık 🤲🏻 test yapmış mıydınız siz ovü veya gebelik? Ne kadar süre sonra yapmak gerekir sizce
Ovulasyon degil ama doktor kontrolunde catlamayi gorduk gittigimde 26mmdi bugun catlicak dedi doktor 3 gun verdi onlari degerlendirdik😊 ben hamile oldugumu anlamistim cok degisiklik hissediyordum catlamadan 11 gun sonra test yaptim negatifti 2 gun sonra tekrarladim pozitif gordum 🌸

Kızlar ben letu kullanmıştım bittikten 5 gün sonra gel demişti yarın kontrol günümdü doktor hastanede 2 gün grev var kadın doğum kapalı yazmis ben smdi napicam yunurtam kendiside catlamiyor kafama göre igneyi de alamam 😥

Kızlar ben letu kullanmıştım bittikten 5 gün sonra gel demişti yarın kontrol günümdü doktor hastanede 2 gün grev var kadın doğum kapalı yazmis ben smdi napicam yunurtam kendiside catlamiyor kafama göre igneyi de alamam 😥
Başka bir hastaneye gidemez misin ki 😕

Kızlaaarrr
12. Günüm dr dan geliyorum regl başında sağda folikül yok gibi demişti ama klomen bitti iki gün önce sağda 26 cm olmuş çok büyümüş dedi, solda da 16 cm var gelişen. İğne verdi iki tane ovitrelle, 26 cm sıkıntı olur mu sizce ya kist gibi ya da bu kdr gelişince de döllenme sıkıntı mı?
Merhaba benimde 25 mm ydi pazartesi oldum iğne 25 diyince ben korktum kist falan dicek diye doktorada sordum ama hayır çok güzel büyümüş dedi

Pzrtesi gel demiş benim randevum cuma günüydü pzrtesi gidicem ama nolcak bilmiyorum ya çatlamış olur yada buyur iğne verir henelde bilmiyorum
Pazartesiye kadar boş geçirme bari canım sen çatlama ihtimaline karşu

Bana da aslında biraz fazla büyümüş 16-22 arası isteriz gibi konuşmuştu. Bakalım bekliyorum senle aramızda iki gün bile yok o zamann testle takip ediyo musun 🙈
Benimde biri 22 biri 25 mmdi. Valla hayırlısı iniallah olur😍 hiçbirşey yapmuyorum inanırmısın. Test almadım yaparım diye. cuma gününe doğru sipariş etcem test 🤣
Sen yapıyormusun. Ağrın sızın varmı benim kasıklarda ağrı oluyor birde dün rahimde bir batma oldu birkaç kez

X