Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen tekrar başladın canım dimi ilaca
Basladim bitti bile❤
Y’a tedirginlik hep devam ediyor Kuzum ama sen sikma canini insallah hersey iyi olur oku
Kendine bol bol

Yaa muthis haber insallah bu defa ikiside tutsun
İnşallah askos bu sefer sansim daha yuksek rabbom hayirlisini versin❤
Hadi bak gördün mü çok güzel iki yumurta iğne vermediğine göre buyuklukleri de iyi
Pazartesi tekrar bakicam dedi, usgde biri 18mm biri 14mm yaziyor bakalim hayırlısı olsun❤
Sana üzüldüm diye galiba çarşambadan beri yatak döşek yatiyordum hayirli olsun covidim
Aa gecmis olsun canim

Kuzum ikiz bebem varmis y’a birinin kalbi durmus
Doktor fark etmedi mi ya of kese tek mi gözüktü ki çok üzüldüm bebeğim,diger bebeğini düşün Allah'ım seni ve bebegini korusun
Mesaji yanlis okumusum o zaman esimin arkadasinin esi seker hastasi ve ilaclarini kullandi hatta doğum da yapti çok şükür bebegi kendi sağlıklı neden doktor kullanma diyor ki
Ben covid oldum diye düşünürken omicron olmusum ve kimseyle gorusmem etmem,esim ben annem yani hayatimda baska kimsem yoktur. Askeriye şuan pozitifle dolu bana geldi gele gele

Gecmis olsun cicegim insallah hemen iyilesirsin
Doktora gittigimde farketmedi mi anlamadim dedigi sey iki kese biri kalp var demisti dun sok oldum zaten de digerine cok korktum kuzum y’a hayirlisi

Gecmis olsun cicegim insallah hemen iyilesirsin
Doktora gittigimde farketmedi mi anlamadim dedigi sey iki kese biri kalp var demisti dun sok oldum zaten de digerine cok korktum kuzum y’a hayirlisi
Nasip bebegim nasipten öteye gidemiyoruz maalesef,her seyin hayırlısı olsun inşallah. Goz acip kapayincaya kadar 9 ay gecsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…