Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy çok fecmis olsun canım Ihlamur falan iç inşallah omicron daha hızlı atlatiliyor diyorlar sende de öyle olur telas yapma
Canım hiç sorma bugün de enfeksiyon kapmisim doktora gittim idrar da yanma vardı doktor çok canımı sıktı ilaçtan düşük bile yaşayabilirsin falan dedi şimdi evdeyim kullanan da varmış bakicna içim rahatladı biraz

Sagol kuzum,gece biraz sıkıntı gündüz bisey yokta
Alla alla ne ilaciymis o? Enfeksiyona en iyi ilac su,ictiginden fazlasini ic emin ol ilactan daha etkili. Doktorlar korkutmayi ne seviyor ya

Sagol kuzum,gece biraz sıkıntı gündüz bisey yokta
Alla alla ne ilaciymis o? Enfeksiyona en iyi ilac su,ictiginden fazlasini ic emin ol ilactan daha etkili. Doktorlar korkutmayi ne seviyor ya
Gece o kadar zor ki bu hastalıkta insan nefes alamıyor ben nane yağı almıştım suya iki damla koyup çekmiştim buharını çok acı ama etkili oluyor bence
Evet ya glukofen diye bir ilaç şeker burda baktım bir çok hamile kadın kullanmış bu ilacı yani gerçekten Doktorlar bence hastaya yaklaşma için bı eğitim almadı ne kadar kullandın düşük olursa olur diyor bana riskli gebelik dedi direk oysa ki sonra kullananlarin olduğunu gördüm yani bu aralar sinaniyorum Allah inşallah atlatmayı nasip etsin .

Selam kızlar
Bende bu ay bir öyle bir böyle derken son kez femera kullanmaya başladım nasipse ovitrelle olucam. İlaç bugün 2. Günüm çarşamba bitiyor perşembe kontrole gidicem nasipse.
Rabbim emeklerimizin karşılığını versin inşallah

Aminn inşallah bu sefer bebis getirir hepimize canım kaçıncı denemen

İnşallah bu sefer olur çok örnek var 5te 6ta tutan burda hep gördüm içimizi ferah tutalım Rabbım ol der ve oluverir
Çok teşekkür ederim canım inşallah. Benim için olduktan sonrasıda önemli birde 4 kaybım var. O yüzden inşallah sağlıklısıyla bu sefer nasip olsun

Kizlar benim bugun igne haric 14. gunum test yapamıyorum korkudan. Ne adet belirtim var ne de hamilelik. Adet olanlar ignenin kacinci gununde oldunuz? Adetiniz duzensiz olsa bile igneden sonra illa belli bir gunde adet olunuyor mu?

Kizlar benim bugun igne haric 14. gunum test yapamıyorum korkudan. Ne adet belirtim var ne de hamilelik. Adet olanlar ignenin kacinci gununde oldunuz? Adetiniz duzensiz olsa bile igneden sonra illa belli bir gunde adet olunuyor mu?
Benim adetlerim duzensizdir çoğu kişi 15 te demişti bende sormuştum ben 18 de olmustum adet canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…