Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen kuzucum sen iyi ol biraz kafan rahatlasin zaten rahim de dinlensin elbet olur
Doktorum sey demisti bir kere olunca vucudun alisir ikinci kez artik daha kolay olur 😍insallah hayirli bebelerin olsun ikiz ikiz
Yeterki sen iyi ol
Bende iyim Kuzum korona atlattim sukur simdi biraz daha iyim
Sana üzüldüm diye galiba çarşambadan beri yatak döşek yatiyordum hayirli olsun covidim😂😂😂

Kalp atışı duymussun papatyam 😍😍😍 mis mis ohhh 🥰
İyisiniz dimi?
Yok canım daha duymadım kalp atışı
Iyi diyelim iyi olalım inşallah canım bazı problemler var şeker ilacı kullanıyorum bı doktor şaşırdı kullanmaman lazım diye düşünüyor kist guatr falan derken biraz stresli geçiyor inşallah haftaya kalp sesini duyarsam rahatlarim .
Sen nasılsın toplandı mi canım 😍

Yok canım daha duymadım kalp atışı
Iyi diyelim iyi olalım inşallah canım bazı problemler var şeker ilacı kullanıyorum bı doktor şaşırdı kullanmaman lazım diye düşünüyor kist guatr falan derken biraz stresli geçiyor inşallah haftaya kalp sesini duyarsam rahatlarim .
Sen nasılsın toplandı mi canım 😍
Glifor konusunda doktorlar fikir ayriligin da ya banada demisti

Evet 😭kalbi durmus birinin. Biri cok sukurler olsun iyi insallah onu korur rabbim
Bi akrabamız ucuzdu biri geriden geliyo diye doktor kaç kere kıza dedi alalım diye kabul etmedi beklemişti sonra üçünü birden kaybetti demek istediğim belkide ilerde böyle kötü bisi olacaktı rabbim bunda Bi hayır gizlemistir bitanem üzülme dua edicez diğeri için o melek hürmetine bizede nasip etsin Rabbım

Bi akrabamız ucuzdu biri geriden geliyo diye doktor kaç kere kıza dedi alalım diye kabul etmedi beklemişti sonra üçünü birden kaybetti demek istediğim belkide ilerde böyle kötü bisi olacaktı rabbim bunda Bi hayır gizlemistir bitanem üzülme dua edicez diğeri için o melek hürmetine bizede nasip etsin Rabbım
Basiniz sagolsun cidden zor
Allah razi olsun biliyorum onun rizki yokmus bu dunyada 🥲insallah digeri tutunur bana simsiki ♥️
Demesi kolay biliyorum ama içini ferah tutmaya çalış sakin ol stres yapma bebekler hissediyormus

X