Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kiz, günde 3 tane 😂 düzüne yesem arşa çıkardı herhalde 😂😂😂 famera da etkiledi ama ben incire de inaniyorum. Olacak olacak umudumuzu asla kaybetmiyoruz. Doktorunu seviyorsan özellikle sakın vazgecme 😍😍😍
Hahahhaha gidim incire gomuluyum 🤣
Sorun ne biliyormusun doktor 112.5 da veriyor dozu oda cok yavas artiyor bir anda cok yumurta olmasin en fazla iki yumurta olsun istiyor oda baya zaman gecen ay 1.5 ayda anca ovitrelle yaptim nerdeyse
Insallah bu ay tutar cidden doktor onemli kadin bana huzur veriyor yani dertleserek ilerliyoruz 🤣

Hahahhaha gidim incire gomuluyum 🤣
Sorun ne biliyormusun doktor 112.5 da veriyor dozu oda cok yavas artiyor bir anda cok yumurta olmasin en fazla iki yumurta olsun istiyor oda baya zaman gecen ay 1.5 ayda anca ovitrelle yaptim nerdeyse
Insallah bu ay tutar cidden doktor onemli kadin bana huzur veriyor yani dertleserek ilerliyoruz 🤣
İnşallah şifa olsunnnnnn 😍 cok yumurta olup kiste cevirecegine yavas olsun bizim olsun ayol 😂😂

Kızlar dün degerlendiremedim bugünde degerlendiremedim dun doktor 18 demişti catlamismidir ki acaba ya 😔 yarın ve sonrasi 3 günler pes pese olcak ama bakalım inşallah catlamamistir bugün

Kızlar dün degerlendiremedim bugünde degerlendiremedim dun doktor 18 demişti catlamismidir ki acaba ya 😔 yarın ve sonrasi 3 günler pes pese olcak ama bakalım inşallah catlamamistir bugün
Rabbim neyi nasip ettiyse o olur. Ben şunu düşünüyorum önceden anneler nasıl hamile kalıyormuş yok catladi yok catlamadi 😂 şimdi ki nesil olarak pek nazliyiz 🤭🤭 umutsuz olma 🥰 ovulasyon testin varsa bak canim belki çatladı,stres yapma hiç

Aynen stres yapma gecen Ay hergun yaptim gene negatif zayen spermler yasiyor tutacaksa gene tutar 😍

Selam Kizlar:KK15:
Ocak subat derken 2021i bitirdik
2022 ye hamile girebilmek umuduyla aciyorum bu topigi bu ay tedavi gorebilcekmiyim daha bilmiyorum
Tutmamis olmasi nasip ama bir yerlerde biseyleri eksikmi yaptim veya bilmedigim birseyler varmi hep beraber devam edelim insallah bu yolda ugrasan herkese hayirli evlat nasip olsun 💙
Zaten artik butun kk biliyor bendeki cocuk hasretini bu donemde ne yediniz ne kullandiniz yazarsaniz sevinirim
Esim de bir problem yok
Benim hipofiz bezim calismiyor cok arastirdim ama pek kimse bulamadim bu konu hakkinda da
Artik gercekten de dipdeyim stres yapmamak icin de cok cabaladim ama konu basli basina stresli bana bir cikis yolu yazabilecek olan varsa da dinliyorum ❤️
Herşey çok güzel olacak inşAllah çiçeğimmmm buna inanalım🙏🏻😍 Hepinizin gebe olduğu bir topik olsun inşAllah ☘️🤲🏻

X