Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Etmez miyim ederim tabiki 🤗🤗 benim ilk hamileliğim 1 yıldan fazladır deniyorum ilk defa pozitifi gördüm inşallah kısa sürede güzel haberlerinizi paylaşırsınız 🙏
Bende 8 ay faln oldu deniyorum ama varya sen smdi nekadar mutlu olmuşsundur ay valla cok sevindim adınıza 🥰 Rabbım zamanini biliyor iste biz sabredemiyoruz

Bende 8 ay faln oldu deniyorum ama varya sen smdi nekadar mutlu olmuşsundur ay valla cok sevindim adınıza 🥰 Rabbım zamanini biliyor iste biz sabredemiyoruz
Tam anlamıyla mutluluğu yaşayamadım çünkü değerim adet gecikmesi olmasına rağmen bence düşük çıktı inşallah Cumartesi günü 70 falan olursa sevinicem eşimede söylemedim daha 😂

Kaç gün gecikti iğneyle kaldın dimi ilk denemenmiydi
Daha önce klomen ve aşılamam negatif sonuçlanmıştı ilk defa femara denedim. 21 Aralıkta adet olmam gerekiyordu olmadım dün silik çizgi ile öğrendim. Çatlatma iğnesinde geç döllenme oluyormu diye baktım ama bir şey bulamadım

Daha önce klomen ve aşılamam negatif sonuçlanmıştı ilk defa femara denedim. 21 Aralıkta adet olmam gerekiyordu olmadım dün silik çizgi ile öğrendim. Çatlatma iğnesinde geç döllenme oluyormu diye baktım ama bir şey bulamadım
Evet evet oluyor doktorum demişti bana Bende sormuştum geç dollenmedir sen icini ferah tut

Canım selam. 🤗 kan verdim sonucum 32 çıktı düşük bir değer inşallah 2 gün sonra sağlıklı yükseliş olur sanırım geç döllenme
Degerin dusuk degil merak etme yukselir kat ve kat insallah 😍😍♥️
Geçmiş olsun nasıl oldun ağrın biseyin varmi
Kuzum y’a kotu dustum 😅yuruyemiyorum kolum da biraz iyi
Doktorumu gordum o bana bu hafta sonu ovitrelle vuralim persembeden itibaren iliski demisti 🥲iliski yapacak halim yokki Of cok canim sikiliyor 🥲

Degerin dusuk degil merak etme yukselir kat ve kat insallah 😍😍♥️

Kuzum y’a kotu dustum 😅yuruyemiyorum kolum da biraz iyi
Doktorumu gordum o bana bu hafta sonu ovitrelle vuralim persembeden itibaren iliski demisti 🥲iliski yapacak halim yokki Of cok canim sikiliyor 🥲
Artık yapcak bisi yok zorla da olsa yap bellimi olur hiç beklenmedik zamanlarda tutuyor 😃

Canım tebriklerrr 70 iyi bir değer bence sakın üzülme moralini yüksek tut 🤲🏻 Çatlatma iğnesinden sonra hangi günleri değerlendirdin? Nasıl anladın hamile olduğunu bizi de bilgilendir umut olll 🤰🏻🤰🏻

X