Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben letu kullandım 5 gun yumurta geliştirme ilacı bugün de o biteli 4 gun oldu normalde doktorum 3 gün sonrası gel dedi ama bugün pazar oldu için gidemedim yarın sabah kontrole gidicem catlatma ignesi vuracak iyi buyuduyse azonce duştan çıkarken Bi akıntı geldi yoğun böyle nası diyim kaygan aynı ultrasyon jeli gibi Bi akıntı şeffaf acaba yumurtluyormuyum degerlendirim mi bu geceyi

Valla insan her ay negatif görünce çok üzülüyor gerçekten,hatta şuan gözlerim sis yazıyorum bunu, gece ağlayarak uyuyakalmisim .ne yapalım olursa baş üstüne olmazsa buda bizim.imtihanimiz diyeceğiz😰
Valla bazen aglamaktan bile yoruluyorum artik
Allah sabredenlerin yanındadır ☹️ ümidini kesme sakın. Dualarımız cevapsız kalmaz. Allah bizim için doğru zamanı bekliyor 🤲🌼
Insallah sonu guzel biter beklemekten baska
Caremiz yok 🥲
Geldim ya girişte sıkıntı yaşadım da watsaptan destek aldim kk numarasindan
Oh iyi geldiysen sorun yok doktora gittinmi

Ben letu kullandım 5 gun yumurta geliştirme ilacı bugün de o biteli 4 gun oldu normalde doktorum 3 gün sonrası gel dedi ama bugün pazar oldu için gidemedim yarın sabah kontrole gidicem catlatma ignesi vuracak iyi buyuduyse azonce duştan çıkarken Bi akıntı geldi yoğun böyle nası diyim kaygan aynı ultrasyon jeli gibi Bi akıntı şeffaf acaba yumurtluyormuyum degerlendirim mi bu geceyi
Yumurtalar buyuyor bu harika degerlendir tabiki 😍😍

Kızlar sabah hastaneye gittim doktor baktı letuyu 2 ay üst üste kullandım için kist yapmış 🤦‍♀️ bir yumurta oluşmuş 18 ml bu ay zor olması ama bellide olmaz bu haftayı önümüzdeki haftaya iyi değerlendir dedi kist engel olurmu ya acaba 4 sanrım kist

Kızlar sabah hastaneye gittim doktor baktı letuyu 2 ay üst üste kullandım için kist yapmış 🤦‍♀️ bir yumurta oluşmuş 18 ml bu ay zor olması ama bellide olmaz bu haftayı önümüzdeki haftaya iyi değerlendir dedi kist engel olurmu ya acaba 4 sanrım kist
Of kotu olmus ama kist hamile kalmana engel degil
Benim arkadasim kist le dogurdu yeterki olsun
Peki ovitrelle vermedimi

Of kotu olmus ama kist hamile kalmana engel degil
Benim arkadasim kist le dogurdu yeterki olsun
Peki ovitrelle vermedimi
Yok vermedi 18 ml yumurtam oluşmuş kendin değerlendir bu haftayı bide haftayi dedi igne vermedi zaten Allah biliyor ya istemiyodum o verse ben dicektim bu ay vurulmasam olurmu diye kendi çatlasın diye evet kist engel değilmiş araştırdım biraz bakalım hayırlısı duaya devam mervem😍

Kızlar merhaba bende 5 gün femera kullandım bugün iğnemi oldum.20mm bir yumurtam vardı. İnşallah sağlıla gelir bebeklerimiz.
Doktor bugün ve yarın ilişki dedi ama ben iğnenin ertesi gün olsun istiyorum garanti olsun diye. Sizce?

Yok vermedi 18 ml yumurtam oluşmuş kendin değerlendir bu haftayı bide haftayi dedi igne vermedi zaten Allah biliyor ya istemiyodum o verse ben dicektim bu ay vurulmasam olurmu diye kendi çatlasın diye evet kist engel değilmiş araştırdım biraz bakalım hayırlısı duaya devam mervem😍
Insallah olur y’a yeterki Allah ol desin 😍
18 mm de kendi catlar insallah ama sen bol bol havuc ye belki vesile olur

Kızlar merhaba bende 5 gün femera kullandım bugün iğnemi oldum.20mm bir yumurtam vardı. İnşallah sağlıla gelir bebeklerimiz.
Doktor bugün ve yarın ilişki dedi ama ben iğnenin ertesi gün olsun istiyorum garanti olsun diye. Sizce?
Iliskiye girebildigin kadar gir 36. Saati degerlendir
Gerci Benim doktorum hergun demisti
20 mmde baya iyi insallah olur 😍

Sağol kuzum değerlendiricem bakalım inşallah :KK200: Sen hamile misin?
Yok canim bende hamile Kalmaya cabaliyorum gecen Ay negatif aldim bu ay daha bisey yok hayirlisi
Ama benim doktorum ovitrelle yapinca ovitrelle den once ve sonra hergun iliski oneriyor takma yani bazen herseyi yapsan da olmuyor insallah tutar seninki ♥️

Bugün mü bıktırdınız 20 ml di Bende bugün baktırdım 18 dedi yarından itibaren degerlendircem ben canm

X