Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bulanti icin cok erken degilmi Allah yardimcin olsun ama tek dert bulanti olsun napalim bebek iyi olsun da
evettt ben glikofor kullanıyorum şeker direnci ilancı o varya hep ondan kaynaklı
hani snaa diyordum ya canım sakin ol keseyi görürsün diye kendim de aynı stresi yaşıyorum
senin şimdi kaç haftalık oldu canım

Ah o endise stres hic bitmiyor ki gidiyorsun doktora biraz geciyor cikinca dévam Seni oyle iyi anliyorum ki bende hala var
7-8 haftalik oldu ikisinden biri Kuzum insallah keseyi gorursun icin az rahatlar bende haftaya gitcem valla hergun gun sayiyorum

kalp atışını ne zaman duyacaksın canım
evet bende de 3 haftalık şimdi cumayı sayıyorum
kasık ağrısı bel ağrısı baş dönmesi hepsini yaşadım biraz korkuyorum ondan
birde iş yerindeyim kimse bilmiyor daha işten

Korkma bunlar guzel belirtiler iste yerinde olsam hemen de soylemem benim sadece iki arkadasim ve Annem biliyor agzimi uc ay acmak istemiyorum
Kalbi gecen hafta duydum elhamdulillahInsallah hersey de guzel gider canim her ikimiz icin de

Korkma bunlar guzel belirtiler iste yerinde olsam hemen de soylemem benim sadece iki arkadasim ve Annem biliyor agzimi uc ay acmak istemiyorum
Kalbi gecen hafta duydum elhamdulillahInsallah hersey de guzel gider canim her ikimiz icin de
bizim herkes duydu desem
annelere söyledik onlar da çocuklara derkeeeen herkes duydu
birde tedavi olduğumu bilmiyordu kimse düşünmüyoruz diyordum hep herkes çok şaşırdı

bizim herkes duydu desem
annelere söyledik onlar da çocuklara derkeeeen herkes duydu
birde tedavi olduğumu bilmiyordu kimse düşünmüyoruz diyordum hep herkes çok şaşırdı
Ahhahaha ben anneme daha dun dedim sok’oldu uc ay olsun diycem insallah yoksa butun sulaleye yayiliyor annemi tembihledim o korkuyla babama dahi demez

kızlar 11. gün kasık ağrısı normal mi şuan çok ağrım var. Son adet tarihimde 10 ocak normalde adetime de var acaba bir belirtimi

Kasik agrisi iki turlu olabilri ya adet ya hamilelikinsallah da pozitife donmustur
amin inşallah canım birde göğüslerimde doluluk var yani sızı acı yok (bazen sızladığını hissettim) ama suan dokunduğumda acımıyor sadece büyüdüler gibi inşallah güzel haberlerle gelirim canım

Ayy insallah iki gune test yap bence sen insallah tutunmustur ya
Belirti arama bunlar hep iki tarafli

11.gün bugün iğneden sonraki kuzum. Sabah silik çizgi çıktı erken gebelik testinde kan verdim beta 6. Doktor yükselir dedi pazartesi tekrar tahlil istedi merakla bekliyorum
İnşallah vardır kuzum Ben 9. Gün yaptım negatifti ipnenin etkisi gitmiş orda negatifi görünce cesaret edemiyorum şimdi.. sende belirti var mı kasık bel ağrısı gibi

İnşallah vardır kuzum Ben 9. Gün yaptım negatifti ipnenin etkisi gitmiş orda negatifi görünce cesaret edemiyorum şimdi.. sende belirti var mı kasık bel ağrısı gibi
İnşallah bebeğim kollarıma doğru bi göğüs hassasiyeti var dün de iğne batması gibi karın ağrısı midem bulanıyo ama stresli bi dönemdeyim o sıkıntıdan da olabilir. Zaten o hormonu aldığımız için belirti illa ki olacak Sen de tekrarlasana bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…