Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aceba kuru mu kaldi o yuzden mi acidi ? Biraz daha kendine zaman tani hemen hazir olmadan izin verme rahat hissedince dene kendini hic yipratma ben inaniyorum bu kadarcik olmus ya elbet olur😍♥️
Cok zor biliyorum kuzum ya biz birle ugrasirken sen ikiyle ugrasiyorsun rabbim tez zamanda atlatmani nasip etsin insallah
Amin inşallah bitanem❤❤

Kuzum kusura bakma fiyatlari bilmedigim icin pek yorum yapamiyorum ama Evet bu surec cok zor hem maddi hem manevi yonden ozeller cok kazik bunu biliyorum sadece
Iyi doktorlar sadece ozelde yoktur ya bence devletide arastir 😍

Hayirli olsun cicegim insallah guzel ilerler helen hamile kalirsin
Benim buyume sureci asiri uzundu 😅ornek olarak iyi olamam
Benim kendi muayenesiydi teyzem tanıyordu 300 den 500 e çıktı muayenesi ve şuan bu yumurta büyümesi çatlatma iğnesi vs şehir hastenesinde de yapılıyor devlet baksın artık bundan sonrasına gebelik olsun buluruz yine bi çözüm özelse özel devletse devlet napalım
Off ne kadar pahali
Zaten ayni ilac ayni tedavi ha ozel ha devlet insallah olur da ozele gerek kalmaz😍

Ben okuyorum femerayla bir haftada oluyor sanirim yetisecek sen hic merak etme
Aminnn🌸🌸

Korkma kuzum aman ben gibi olma da 😔

Femarayi alacagin eczaneden günlük kac tane kullanacaksan o kadar rica edebilirsin. Bana kutuyla alirsam 150 tl dedi 5 gunluk kullanim icin 10lu verdi 30 tl ödedim
Almış oldum artık gebelik olsa da bedava versem burdan birine ilacı Rabbim çok bekletmeden sağlıkla nasip etsin bize de inşallah 🌸

Kızlar letu kullanan varmi aranızda sanırım klomen ve famera hepiniz letu kullanan bitek benmiyim doktorum ikisinden de daha etkili demişti sasiriyorum hicbi doktor nerdeyse vermemis

Kızlar letu kullanan varmi aranızda sanırım klomen ve famera hepiniz letu kullanan bitek benmiyim doktorum ikisinden de daha etkili demişti sasiriyorum hicbi doktor nerdeyse vermemis
Ben tedavi olarak yeni başladım geçen ay kendiliğinden büyüdü çatlatma iğnesi ile çatlattık progesteron vermiştim 36 çıkmıştı ki çok umutlanmıştım o değerle ama olmadı bu ay femera verdi bakalım yarın kontrol var yumurta var mı yok mu boyutu ne öğrencez

Peki benim sonum nolucak kızlar vajinismus bir yanda bu ilaç Bi yanda 😒 azonce yine denedik penis herzamankinden daha fazla girdi ama baya acıdı bıraktık
Ben de vajinusmus yaşadım tedavi oldum. Sana önerim kegel egzersizi yaz netten öğren iyice ve nefes egzersizleri yap ilişki sırasında penis girerken nefesini acıyı azaltacak şekilde ayarla burda Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ın vajinusmus konusu var hatta ona bakarsan daha detaylı anlatmış sürecini yardımı olur inşallah

Cicegim stres yapma diyemiyorum yapmamak elde degil cunki insallah yarin sabaha biter 😍ayni dedigin gibi bende kalpten gitcem varya su cuma gunu bir keseyi gorseydim 🥲
Magnisim nasilsin bebis nasil bakim?
Beni merak edersin diye yazıyorum nazar değmesin Rabbime şükür kanamamiz azaldi🥰 minigim bizimle olmayi tercih etti Allah'ıma çok şükür 🥰

Benim kendi muayenesiydi teyzem tanıyordu 300 den 500 e çıktı muayenesi ve şuan bu yumurta büyümesi çatlatma iğnesi vs şehir hastenesinde de yapılıyor devlet baksın artık bundan sonrasına gebelik olsun buluruz yine bi çözüm özelse özel devletse devlet napalım

Aminnn🌸🌸
Aman ikiside ayni yeterki hamile kal onemli olan o

Magnisim nasilsin bebis nasil bakim?
Beni merak edersin diye yazıyorum nazar değmesin Rabbime şükür kanamamiz azaldi🥰 minigim bizimle olmayi tercih etti Allah'ıma çok şükür 🥰
Masallah sana 😍oh hamdolsun cicegim insallah daha iyi olursun cok cok sukur 😍♥️Aman hemen kalkma aklim sendeydi iyiki yazdin
Bende yarin gitcem korkarak bekliyorum insallah bende keseyi gorurum 😍

Masallah sana 😍oh hamdolsun cicegim insallah daha iyi olursun cok cok sukur 😍♥️Aman hemen kalkma aklim sendeydi iyiki yazdin
Bende yarin gitcem korkarak bekliyorum insallah bende keseyi gorurum 😍
Sabahi zor ettim ama şükür,gercekten yatmak en onemlisiymis 🙈 kendimi çok sucladim sonra Rabbimin zoruna gider dedim şükür duasi ettim,kan geldiginden namaz kilamadim buna da şükür 🥰
Ay bence görürsün çok guzeldi degerin çünkü

Ben de vajinusmus yaşadım tedavi oldum. Sana önerim kegel egzersizi yaz netten öğren iyice ve nefes egzersizleri yap ilişki sırasında penis girerken nefesini acıyı azaltacak şekilde ayarla burda Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ın vajinusmus konusu var hatta ona bakarsan daha detaylı anlatmış sürecini yardımı olur inşallah
Canm Bende onun sayesinde bu raddeye gelebildim Allah razi olsun Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim den yarı ilişki yasiyorum gerisi gelmiyor nefesi nası ayarlıyorsun

Sabahi zor ettim ama şükür,gercekten yatmak en onemlisiymis 🙈 kendimi çok sucladim sonra Rabbimin zoruna gider dedim şükür duasi ettim,kan geldiginden namaz kilamadim buna da şükür 🥰
Ay bence görürsün çok guzeldi degerin çünkü
Insallah cicegim Evet biz umursamadik ama basindan biraz yatmaliydik cok sukur atlattin sen moralini yuksek tut 😍demekki kan sulandiricidan da olabilir insallah bundan sonrasi guzel gecer 😍
Gene sen yavas yavas kalk hemen kalkma
Insallah gorurum 😍cok korkuyorum cokta heyecanliyim 🙈

ya bir kısımda da diyorlar ki 12. saatte ilişki sperm kalitesini düşürüyor ondan kafam karıştı doktorum 36. saat olsun da devamı kafana göre dedi:KK70:
Birsey sorucam 36.saatten sonrasını nasıl yaptınız gün aşırı mi ya kaçarsa diye korkuyorum çatlama. Birde hiç çatlama belirtisi yok bende akıntı ağrı vs sizde oldu mu

Birsey sorucam 36.saatten sonrasını nasıl yaptınız gün aşırı mi ya kaçarsa diye korkuyorum çatlama. Birde hiç çatlama belirtisi yok bende akıntı ağrı vs sizde oldu mu
ben biraz saldım çayıra Mevlam kayıra kafasındayım. :KK48:
Doktora sordum önemli olan 36. saat devamını sen bilirsin dedi
bazı doktorlar sperm kalitesi için gün aşırı ilişki öneriyorlar
burdaki hamile arkadaşlarımız üç gün üst üste değerlendirmiş
yani bence biraz nasip ben arka arkaya değerlendirmeyi düşünüyorum geçen sefer gün aşırı değerlendirmiştik

İyi akşamlar kızlarr🌸Bu ay da bi ümitle femera başlattı doktorum ama doktorla yaptığı zamlardan dolayı yolları ayırcam. Size sorum var femera ,klomen ve ovitrelleyi SGK karşılıyor mu yoksa ben hep özeldeyim diye parayla mı almış oldum 🤨
Merhaba ben dün aldım. Sgk anlaşması varsa doktor bir rapor veriyor o raporla ücretsiz alabilirsiniz

O
ben biraz saldım çayıra Mevlam kayıra kafasındayım. :KK48:
Doktora sordum önemli olan 36. saat devamını sen bilirsin dedi
bazı doktorlar sperm kalitesi için gün aşırı ilişki öneriyorlar
burdaki hamile arkadaşlarımız üç gün üst üste değerlendirmiş
yani bence biraz nasip ben arka arkaya değerlendirmeyi düşünüyorum geçen sefer gün aşırı değerlendirmiştik
Olmadı 36 saatten sonra 2 gün ardarda sonra gün aşırı değerlendirelim. ☺️🤗Ne yapacağımızı şaşırdık artık 😂

X