Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy demek ondan oldu kiyamam en azindan keseyi gordun ama onu kullanmazsan kansizlik icin ne olacak kendi doktoruna gittin demi carsamba kalp icinmi gideceksin
Insallah bisey olmaz cicegim dikkat et kendine
Kuzum pihtilasma var ben de 3 gunden bisey olmaz,kani cok civittigi icin kanama fazlalasirmis
Arada geliyor yine yatıyorum valla 🤦🏼‍♀️
Ne zormus yatmak,tabii mecbur annem icin kalkiyorum altini almaya ona çözümüm yok
Kanama alanı icin galiba carsamba gidicez kuzum nasil olur bilmiyorum

Kuzum pihtilasma var ben de 3 gunden bisey olmaz,kani cok civittigi icin kanama fazlalasirmis
Arada geliyor yine yatıyorum valla 🤦🏼‍♀️
Ne zormus yatmak,tabii mecbur annem icin kalkiyorum altini almaya ona çözümüm yok
Kanama alanı icin galiba carsamba gidicez kuzum nasil olur bilmiyorum
Cok sukur sen iyisin ya arada kalkman iyi olur cicegim hafif yuruyus guzel sey Rabbim seni korusun 😍♥️Sen sikma canini Birde yatincz ayaklarini havaya kaldir insallah bisey olmaz 😍
Sen keseyi gordun ya rahatla biraz
Of bende gorseydim icim icimi yiyor

Cok sukur sen iyisin ya arada kalkman iyi olur cicegim hafif yuruyus guzel sey Rabbim seni korusun 😍♥️Sen sikma canini Birde yatincz ayaklarini havaya kaldir insallah bisey olmaz 😍
Sen keseyi gordun ya rahatla biraz
Of bende gorseydim icim icimi yiyor
Yapiyorum kuzum yatinca problem yok zaten,beni buluyor aksilikler 😂
Ay ne zaman gorceksin 🙈

İyi akşamlar kızlarr🌸Bu ay da bi ümitle femera başlattı doktorum ama doktorla yaptığı zamlardan dolayı yolları ayırcam. Size sorum var femera ,klomen ve ovitrelleyi SGK karşılıyor mu yoksa ben hep özeldeyim diye parayla mı almış oldum 🤨

İyi akşamlar kızlarr🌸Bu ay da bi ümitle femera başlattı doktorum ama doktorla yaptığı zamlardan dolayı yolları ayırcam. Size sorum var femera ,klomen ve ovitrelleyi SGK karşılıyor mu yoksa ben hep özeldeyim diye parayla mı almış oldum 🤨
Hayır kuzum sgk karşılamıyor , femara 30 lu bir ilaç genelde 5 gün günde 2 kere kullanıldığı için 3 ay kullanabileceğin bir ilaç 🙂

Hayır kuzum sgk karşılamıyor , femara 30 lu bir ilaç genelde 5 gün günde 2 kere kullanıldığı için 3 ay kullanabileceğin bir ilaç 🙂
Teşekkür ederim cevabın için 😍 5 gün 1 doz alcam geçen ay kendi büyüdü diye bu ah düşük doz yapalım demişti doktorum

Kızlar ben de bugün femeraya başladım da siz kaçıncı gün ovitrelle vurulmuştunuz acaba? Yani ne kadar sürede olgunlaştı yumurtalar? ☺️

Canım ya bazı şeyleri bilemiyoruz bu tedavi işine direkt özel muayenehane ile başlayınca ekonomik olarak zorladı zamlar geldi derken şehir hastanesine dönüş yapacağım gibi duruyor
Kuzum kusura bakma fiyatlari bilmedigim icin pek yorum yapamiyorum ama Evet bu surec cok zor hem maddi hem manevi yonden ozeller cok kazik bunu biliyorum sadece
Iyi doktorlar sadece ozelde yoktur ya bence devletide arastir 😍
Kızlar ben de bugün femeraya başladım da siz kaçıncı gün ovitrelle vurulmuştunuz acaba? Yani ne kadar sürede olgunlaştı yumurtalar? ☺️
Hayirli olsun cicegim insallah guzel ilerler helen hamile kalirsin
Benim buyume sureci asiri uzundu 😅ornek olarak iyi olamam

Kuzum kusura bakma fiyatlari bilmedigim icin pek yorum yapamiyorum ama Evet bu surec cok zor hem maddi hem manevi yonden ozeller cok kazik bunu biliyorum sadece

Benim kendi muayenesiydi teyzem tanıyordu 300 den 500 e çıktı muayenesi ve şuan bu yumurta büyümesi çatlatma iğnesi vs şehir hastenesinde de yapılıyor devlet baksın artık bundan sonrasına gebelik olsun buluruz yine bi çözüm özelse özel devletse devlet napalım 🤷🏻‍♀️

Teşekkür ederim bebeğim korkuyorum eşim gidene kadar yetişemicek diye bir sorayım dedim 😂

Parayla aldım bende pahallı bide ya keşke az uygun olsaydi😞😏

X