Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim kendi muayenesiydi teyzem tanıyordu 300 den 500 e çıktı muayenesi ve şuan bu yumurta büyümesi çatlatma iğnesi vs şehir hastenesinde de yapılıyor devlet baksın artık bundan sonrasına gebelik olsun buluruz yine bi çözüm özelse özel devletse devlet napalım 🤷🏻‍♀️
Off ne kadar pahali
Zaten ayni ilac ayni tedavi ha ozel ha devlet insallah olur da ozele gerek kalmaz😍
Teşekkür ederim bebeğim korkuyorum eşim gidene kadar yetişemicek diye bir sorayım dedim 😂
Ben okuyorum femerayla bir haftada oluyor sanirim yetisecek sen hic merak etme

Ben 5 gün ilacı kullanmıştım bittikten sonrasi 5ci gun ignemi vurmuştu
Bana da tam o gün kontrol demiş. İnşallah benim de öyle olur çok amin :dua:
Off ne kadar pahali
Zaten ayni ilac ayni tedavi ha ozel ha devlet insallah olur da ozele gerek kalmaz😍

Ben okuyorum femerayla bir haftada oluyor sanirim yetisecek sen hic merak etme
Klomen kullandığım ay 16.gün çatladı nazlı nazlı kendi havasında takıldı yumoşum 😂😂 Bu sefer umudum var erken büyücek ☺️ bi de iple çekiyorum iğneyi hamilelik hormonu var ya içinde 🤭

Klomen kullandığım ay 16.gün çatladı nazlı nazlı kendi havasında takıldı yumoşum 😂😂 Bu sefer umudum var erken büyücek ☺️ bi de iple çekiyorum iğneyi hamilelik hormonu var ya içinde 🤭
Insallah cabuk buyur de denemek icin sansin artar 😍🥰bol bol incir ye yaninda

Evet canm genel de zaten bittikten 4cu yada 5ci günü iğne vuruluyor ondan kontrol vermiştir kaçıncı denemen ilaçla igneyle

Insallah gecer sen hic merak etme
Cuma rdv verdi cok korkuyorum 🙈insallah gorurum ya kalbime bir agirlik oturuyor kafayi yiyorum😂
Korkma kuzum aman ben gibi olma da 😔
İyi akşamlar kızlarr🌸Bu ay da bi ümitle femera başlattı doktorum ama doktorla yaptığı zamlardan dolayı yolları ayırcam. Size sorum var femera ,klomen ve ovitrelleyi SGK karşılıyor mu yoksa ben hep özeldeyim diye parayla mı almış oldum 🤨
Femarayi alacagin eczaneden günlük kac tane kullanacaksan o kadar rica edebilirsin. Bana kutuyla alirsam 150 tl dedi 5 gunluk kullanim icin 10lu verdi 30 tl ödedim

Korkma kuzum aman ben gibi olma da 😔

Femarayi alacagin eczaneden günlük kac tane kullanacaksan o kadar rica edebilirsin. Bana kutuyla alirsam 150 tl dedi 5 gunluk kullanim icin 10lu verdi 30 tl ödedim
Sen nasil oldun Peki biraz durdumu kanaman ?
Cicegim y’a cok korkuyorum sende boylemiydin kese gormek icin bekledigindz

Insallah cabuk buyur de denemek icin sansin artar 😍🥰bol bol incir ye yaninda
Evet bak inciri iyi hatırlattın teşekkür ederim kuzucum 🥰 Sen bi de propolis demiştin ona da başlıycam yarın nasipse
Evet canm genel de zaten bittikten 4cu yada 5ci günü iğne vuruluyor ondan kontrol vermiştir kaçıncı denemen ilaçla igneyle
Bu ikinci denemem canım ilki klomen+çatlatma iğnesi oldu normalde adetlerim düzenli hiç ilacı takmadı bünyem 1 yumurta kendi gününde büyüdü 😂 Bu sefer yeni bi doktora gittim adama zorla yazdırdım bunu adamın bu ilaçtan haberi bile yok özel doktor olacak bir de şansıma iştee

Sen nasil oldun Peki biraz durdumu kanaman ?
Cicegim y’a cok korkuyorum sende boylemiydin kese gormek icin bekledigindz
Devam ediyor yapacak bir sey yok maalesef 🤦🏼‍♀️
Yani devam ediyor dediğim peceteye geliyor sadece tuvalette vs çok şükür bisey yok ilaci kullaniyorum bakalim sabaha göre iyi ama
Kese görene kadar catladim ama görünce de kanama araya girdi 😂 şuan neye sevinsem neye uzulsem bilemedim
Ben pek iyi ornek değilim suan magnisim ya

Evet bak inciri iyi hatırlattın teşekkür ederim kuzucum 🥰 Sen bi de propolis demiştin ona da başlıycam yarın nasipse

Bu ikinci denemem canım ilki klomen+çatlatma iğnesi oldu normalde adetlerim düzenli hiç ilacı takmadı bünyem 1 yumurta kendi gününde büyüdü 😂 Bu sefer yeni bi doktora gittim adama zorla yazdırdım bunu adamın bu ilaçtan haberi bile yok özel doktor olacak bir de şansıma iştee
Nası doktormus o merak ettim doğrusu 🤣

Devam ediyor yapacak bir sey yok maalesef 🤦🏼‍♀️
Yani devam ediyor dediğim peceteye geliyor sadece tuvalette vs çok şükür bisey yok ilaci kullaniyorum bakalim sabaha göre iyi ama
Kese görene kadar catladim ama görünce de kanama araya girdi 😂 şuan neye sevinsem neye uzulsem bilemedim
Ben pek iyi ornek değilim suan magnisim ya
Cicegim stres yapma diyemiyorum yapmamak elde degil cunki insallah yarin sabaha biter 😍ayni dedigin gibi bende kalpten gitcem varya su cuma gunu bir keseyi gorseydim 🥲

Insallah sifa olur Kuzum bes gun sonra igne yapacaksin inaniyorum ben 😍♥️

Peki benim sonum nolucak kızlar vajinismus bir yanda bu ilaç Bi yanda 😒 azonce yine denedik penis herzamankinden daha fazla girdi ama baya acıdı bıraktık
Kas gevşetici ilaç kullanmayı denedin mi ilişki öncesi canım? Bi de sıcak su banyosu öneriyorlar ilişki öncesi
Insallah sifa olur Kuzum bes gun sonra igne yapacaksin inaniyorum ben 😍♥️
Ağzından damlayan ballar 😍 Diyorum bi tutsa da gönderirken "canın canıma emanet" yazıp paylaşabilsem 😂😂
Nası doktormus o merak ettim doğrusu 🤣
Yıllarca devlette çalışıp emekli olunca özele geçmiş işte ben de dedim tecrübe vardır adamda. Hayatımın hatasını yapıp muayene ücretini ödedim ve bu ayı yaktım 😂 Adama femeranın ne olduğunu anlatırken buldum kendimi aşırı tecrübeli çıktı cidden :olamaz:

Kas gevşetici ilaç kullanmayı denedin mi ilişki öncesi canım? Bi de sıcak su banyosu öneriyorlar ilişki öncesi

Ağzından damlayan ballar 😍 Diyorum bi tutsa da gönderirken "canın canıma emanet" yazıp paylaşabilsem 😂😂

Yıllarca devlette çalışıp emekli olunca özele geçmiş işte ben de dedim tecrübe vardır adamda. Hayatımın hatasını yapıp muayene ücretini ödedim ve bu ayı yaktım 😂 Adama femeranın ne olduğunu anlatırken buldum kendimi aşırı tecrübeli çıktı cidden :olamaz:
Olacagina oyle eminim ki insallah hayallerini yasarsin 😍😍

Peki benim sonum nolucak kızlar vajinismus bir yanda bu ilaç Bi yanda 😒 azonce yine denedik penis herzamankinden daha fazla girdi ama baya acıdı bıraktık
Benim iradeli basarili arkadasim sana helal olsun sana kesinlikle guveniyorum sen daha ustune gidersin bu olayin acisina takilmamaya calis yavas yavas o aci gidecek elbet 😍cok mutlu oldum bu denemene

Benim iradeli basarili arkadasim sana helal olsun sana kesinlikle guveniyorum sen daha ustune gidersin bu olayin acisina takilmamaya calis yavas yavas o aci gidecek elbet 😍cok mutlu oldum bu denemene
Ama çok acıdı ağladım bıraktık nolcak nereye kadar böyle bilmiyorum ya dua edin bana hiç degilse bu derdiniz yok😢

Ama çok acıdı ağladım bıraktık nolcak nereye kadar böyle bilmiyorum ya dua edin bana hiç degilse bu derdiniz yok😢
Aceba kuru mu kaldi o yuzden mi acidi ? Biraz daha kendine zaman tani hemen hazir olmadan izin verme rahat hissedince dene kendini hic yipratma ben inaniyorum bu kadarcik olmus ya elbet olur😍♥️
Cok zor biliyorum kuzum ya biz birle ugrasirken sen ikiyle ugrasiyorsun rabbim tez zamanda atlatmani nasip etsin insallah

X