Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
9AA1C068-56EE-4D06-B2A1-2F8A9CE58B77.jpeg

Kizlar sizce boyle bisey varmi ?

Kuzum dusuk olmamasi riskli 7nin uzerinde olmasi pko diye okumustum ama emin degilim insallah cok iyidir
Bende dusuk olunca menepoz riski oluyor diye biliyodum ama yuksegi hakkinda bir bilgim yoktu 🤷‍♀️ bakalim insallah cok kotu degildir yavas yavas biseyler cikiyor 😂 neyse en azindan sorunu goruyoruz sebebsiz olmasi daha kotuydu 😂

Bende dusuk olunca menepoz riski oluyor diye biliyodum ama yuksegi hakkinda bir bilgim yoktu 🤷‍♀️ bakalim insallah cok kotu degildir yavas yavas biseyler cikiyor 😂 neyse en azindan sorunu goruyoruz sebebsiz olmasi daha kotuydu 😂
Ayy yanlis yazmisim 🙈dusuk olmasi riskli 🤣o menopoz demek Evet bende yuksek hic gormemistim sadece bildigim bu ama insallah ondan bisey olmaz ya

Insallah cicegim ya keske betayi takip etme makinasi olsa 😂😂
Esime kiziyordum ama hakli yani bu donemde belirti olmasa ben bile hissetmiycem 🥲insallah yarin keseyi gorursem biraz daha hafiflerim ne gecmez gunlerdi ya 🤣
Şuan bana ondan lazım,icime sinmiyor bir türlü yarın sağlık ocaginda kan vereyim bari lab.sonuc düşüyormuş
Eşimde beni fıtık ediyor doktorun sözüne pek güveniyor ben de güveniyorum ama körü körüne değil aşırı rahat cildircam ya
İlaci karşılamıyor evet. İğneyi karşıladı benim rapor götürdüm reçete ile birlikte o raporla para o demedim. İsterseniz belgeyi koyabilirim.
Doğrudur,ben 2 defa igne oldum ilac kullandim ikisine de para odedim

Şuan bana ondan lazım,icime sinmiyor bir türlü yarın sağlık ocaginda kan vereyim bari lab.sonuc düşüyormuş
Eşimde beni fıtık ediyor doktorun sözüne pek güveniyor ben de güveniyorum ama körü körüne değil aşırı rahat cildircam ya

Doğrudur,ben 2 defa igne oldum ilac kullandim ikisine de para odedim
Ayy sorma ayni bu erkekler sînir bozucular y’a birazcik olsun endise duyar insan 😣
Kuzum cok kan verme doktorum bana bebek kandan besleniyor kanini cok harcama dedi birde sen igne kullaniyorsun o yuzden dikkat et 😍 belirtilerin neler Peki agrin cokmu

Ayy sorma ayni bu erkekler sînir bozucular y’a birazcik olsun endise duyar insan 😣
Kuzum cok kan verme doktorum bana bebek kandan besleniyor kanini cok harcama dedi birde sen igne kullaniyorsun o yuzden dikkat et 😍 belirtilerin neler Peki agrin cokmu
İçten içe çok kızıyorum valla sinirim bozuldu
Ya öyle ama diğer türlü nasil bilicem ne durumdayim 😔 iğne cumartesiye kadar yok kuzum ama kanama durumuna göre onu da vurulmucam pazartesiye kadar
Ara ara hala kanama var doktor oluyor diyor yok ya valla icim icimi yiyor

Kızlar keseyi kaçıncı günde gördünüz? Kontrol günü belirlemeye çalışıyorum.

Testim iğneden sonraki 17. Günde bu şekilde ama kan verip beta takibi yapmak istemiyorum daha önce düzensiz beta artışı sebebiyle düşük yaptım o yüzden psikolojik olarak etkiliyor beni.

Eklentiler

• 9D224750-4DFB-4F57-921D-D09B218F5209.jpeg
    9D224750-4DFB-4F57-921D-D09B218F5209.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 38
İçten içe çok kızıyorum valla sinirim bozuldu
Ya öyle ama diğer türlü nasil bilicem ne durumdayim 😔 iğne cumartesiye kadar yok kuzum ama kanama durumuna göre onu da vurulmucam pazartesiye kadar
Ara ara hala kanama var doktor oluyor diyor yok ya valla icim icimi yiyor
Ay kiyamam sana doktora da soramazsin mecbur kan almak zorunda hissediyorsun kendini kolay degil cicegim kan gorunce insan korkuyor sen telas yapma insallah kanaman biter ya bak gordun kese var bebek var progestéron kullaniyorsun elbet tutunacak senin minik sovalyen 😍sakin korkma aklinda soru kalmasin doktora sor sorularini
Kızlar keseyi kaçıncı günde gördünüz? Kontrol günü belirlemeye çalışıyorum.

Testim iğneden sonraki 17. Günde bu şekilde ama kan verip beta takibi yapmak istemiyorum daha önce düzensiz beta artışı sebebiyle düşük yaptım o yüzden psikolojik olarak etkiliyor beni.
Kuzum daha kese gormedim bir haftayi gecti ben sonucu goreli biraz daha bekle istersen cok yeni daha
Çok değişik bi bilgi ilk defa duydum inofolic yerine sirke mi kullansam acaba 😂 Mide çöpe döndü inciri sirkeye batırıcam en sonundaa
Ajjajajjaa zaten midemiz duzgun olamazki ne bulsak iciyoruz 🥲🥲 Valla bende merak ettim dogrumu diye ya Neyin neye yaradigini hic cozemiycem dur sen icme simdi
🤣ilacini ic yeter o

Ay kiyamam sana doktora da soramazsin mecbur kan almak zorunda hissediyorsun kendini kolay degil cicegim kan gorunce insan korkuyor sen telas yapma insallah kanaman biter ya bak gordun kese var bebek var progestéron kullaniyorsun elbet tutunacak senin minik sovalyen 😍sakin korkma aklinda soru kalmasin doktora sor sorularini

Kuzum daha kese gormedim bir haftayi gecti ben sonucu goreli biraz daha bekle istersen cok yeni daha

Ajjajajjaa zaten midemiz duzgun olamazki ne bulsak iciyoruz 🥲🥲 Valla bende merak ettim dogrumu diye ya Neyin neye yaradigini hic cozemiycem dur sen icme simdi
🤣ilacini ic yeter o
Kız içemem zaten tansiyonum düşük leyla gibi geziyorum 😂 onu da içersem çocuklarıma değil Allah'ıma kavuşabilirim tansiyon düşüklüğünden :halay:

X