Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Off ne kadar pahali
Zaten ayni ilac ayni tedavi ha ozel ha devlet insallah olur da ozele gerek kalmaz
Teşekkür ederim bebeğim korkuyorum eşim gidene kadar yetişemicek diye bir sorayım dedim
Ben okuyorum femerayla bir haftada oluyor sanirim yetisecek sen hic merak etme

Ben 5 gün ilacı kullanmıştım bittikten sonrasi 5ci gun ignemi vurmuştu
Bana da tam o gün kontrol demiş. İnşallah benim de öyle olur çok amin
Off ne kadar pahali
Zaten ayni ilac ayni tedavi ha ozel ha devlet insallah olur da ozele gerek kalmaz

Ben okuyorum femerayla bir haftada oluyor sanirim yetisecek sen hic merak etme
Klomen kullandığım ay 16.gün çatladı nazlı nazlı kendi havasında takıldı yumoşum Bu sefer umudum var erken büyücek bi de iple çekiyorum iğneyi hamilelik hormonu var ya içinde

Insallah cabuk buyur de denemek icin sansin artar bol bol incir ye yaninda

Evet canm genel de zaten bittikten 4cu yada 5ci günü iğne vuruluyor ondan kontrol vermiştir kaçıncı denemen ilaçla igneyle

Insallah gecer sen hic merak etme
Cuma rdv verdi cok korkuyorum insallah gorurum ya kalbime bir agirlik oturuyor kafayi yiyorum
Korkma kuzum aman ben gibi olma da
Femarayi alacagin eczaneden günlük kac tane kullanacaksan o kadar rica edebilirsin. Bana kutuyla alirsam 150 tl dedi 5 gunluk kullanim icin 10lu verdi 30 tl ödedim

Korkma kuzum aman ben gibi olma da

Femarayi alacagin eczaneden günlük kac tane kullanacaksan o kadar rica edebilirsin. Bana kutuyla alirsam 150 tl dedi 5 gunluk kullanim icin 10lu verdi 30 tl ödedim
Sen nasil oldun Peki biraz durdumu kanaman ?
Cicegim y’a cok korkuyorum sende boylemiydin kese gormek icin bekledigindz

Insallah cabuk buyur de denemek icin sansin artar bol bol incir ye yaninda
Evet bak inciri iyi hatırlattın teşekkür ederim kuzucum Sen bi de propolis demiştin ona da başlıycam yarın nasipse
Evet canm genel de zaten bittikten 4cu yada 5ci günü iğne vuruluyor ondan kontrol vermiştir kaçıncı denemen ilaçla igneyle
Bu ikinci denemem canım ilki klomen+çatlatma iğnesi oldu normalde adetlerim düzenli hiç ilacı takmadı bünyem 1 yumurta kendi gününde büyüdü Bu sefer yeni bi doktora gittim adama zorla yazdırdım bunu adamın bu ilaçtan haberi bile yok özel doktor olacak bir de şansıma iştee

Sen nasil oldun Peki biraz durdumu kanaman ?
Cicegim y’a cok korkuyorum sende boylemiydin kese gormek icin bekledigindz
Devam ediyor yapacak bir sey yok maalesef
Yani devam ediyor dediğim peceteye geliyor sadece tuvalette vs çok şükür bisey yok ilaci kullaniyorum bakalim sabaha göre iyi ama
Kese görene kadar catladim ama görünce de kanama araya girdi şuan neye sevinsem neye uzulsem bilemedim
Ben pek iyi ornek değilim suan magnisim ya

Nası doktormus o merak ettim doğrusu

Cicegim stres yapma diyemiyorum yapmamak elde degil cunki insallah yarin sabaha biter ayni dedigin gibi bende kalpten gitcem varya su cuma gunu bir keseyi gorseydim

Insallah sifa olur Kuzum bes gun sonra igne yapacaksin inaniyorum ben

Peki benim sonum nolucak kızlar vajinismus bir yanda bu ilaç Bi yanda azonce yine denedik penis herzamankinden daha fazla girdi ama baya acıdı bıraktık
Kas gevşetici ilaç kullanmayı denedin mi ilişki öncesi canım? Bi de sıcak su banyosu öneriyorlar ilişki öncesi
Insallah sifa olur Kuzum bes gun sonra igne yapacaksin inaniyorum ben
Ağzından damlayan ballar Diyorum bi tutsa da gönderirken "canın canıma emanet" yazıp paylaşabilsem
Nası doktormus o merak ettim doğrusu
Yıllarca devlette çalışıp emekli olunca özele geçmiş işte ben de dedim tecrübe vardır adamda. Hayatımın hatasını yapıp muayene ücretini ödedim ve bu ayı yaktım Adama femeranın ne olduğunu anlatırken buldum kendimi aşırı tecrübeli çıktı cidden

Olacagina oyle eminim ki insallah hayallerini yasarsin

Peki benim sonum nolucak kızlar vajinismus bir yanda bu ilaç Bi yanda azonce yine denedik penis herzamankinden daha fazla girdi ama baya acıdı bıraktık
Benim iradeli basarili arkadasim sana helal olsun sana kesinlikle guveniyorum sen daha ustune gidersin bu olayin acisina takilmamaya calis yavas yavas o aci gidecek elbet cok mutlu oldum bu denemene

Benim iradeli basarili arkadasim sana helal olsun sana kesinlikle guveniyorum sen daha ustune gidersin bu olayin acisina takilmamaya calis yavas yavas o aci gidecek elbet cok mutlu oldum bu denemene
Ama çok acıdı ağladım bıraktık nolcak nereye kadar böyle bilmiyorum ya dua edin bana hiç degilse bu derdiniz yok

Ama çok acıdı ağladım bıraktık nolcak nereye kadar böyle bilmiyorum ya dua edin bana hiç degilse bu derdiniz yok
Aceba kuru mu kaldi o yuzden mi acidi ? Biraz daha kendine zaman tani hemen hazir olmadan izin verme rahat hissedince dene kendini hic yipratma ben inaniyorum bu kadarcik olmus ya elbet olur
Cok zor biliyorum kuzum ya biz birle ugrasirken sen ikiyle ugrasiyorsun rabbim tez zamanda atlatmani nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…