Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana gelmez gibi geldi cicegim bilmiyorum ki insallah guzel seyler olur ya
Sana alttan ultrasonmu yapti bak senin 3000 lerdeyken daha yeni gozukuyor cok erken Ama doktor bilir umarim
Yok kuzum alttan baktirmadim,yani baktirmak istemem alttan
Lekelenme bu defa kanamaya cevirdi ama öyle kanda değil hani peceteye geliyor napcam ben ya 😔

Lekelenme bu defa kanamaya cevirdi ama öyle kanda değil hani peceteye geliyor napcam ben ya 😔
Enfeksiyon açısından doktorlar hastanın rızasını almadan bakmıyor hatta bazıları hiç bakmıyorum alttan yasakmiymis neymiş burda görmüştüm Bi topik te

Esimi bekliyorum canım,nakit olsa ben taksiyle gidicem de nakit yok üstümde aksilik üstüne aksilik
Sinirimden kendime gülüyorum 🤦🏼‍♀️
öncelikle sakin ol canım otur bir yere stres yapmanın sana faydası yok eminim ki böyle söyleyince insan daha çok stres yapıyordur sevdiğin bir program ya da dizi var mı aç onu çok saçma biliyorm ama kafanı dağıtır

Kuzum doktorun numarasi varmi ara ve sor bakalim Insallah kotu bisey olmaz ya
Enfeksiyon açısından doktorlar hastanın rızasını almadan bakmıyor hatta bazıları hiç bakmıyorum alttan yasakmiymis neymiş burda görmüştüm Bi topik te
Fransada hep alttan bakiyorlar

mutlutablo mutlutablo naptin Kuzum
Sen kan sulandirici kulkaniyormuydun ? Oda kanama yapiyormus
Geldim geldim kullaniyorum kuzum aynen doktorum 3 gün kullanma dedi
Kansizlikta cikti
Keseyi cok net gördük hafif kanama alani olusmus duphaston verdi. Progestron olmaz iğne olmussun dedi icim rahatladi ama işte yine de endişe kalp atisina kadar gecmez herhalde
Carsamba gidecegiz haftaya

Eklentiler

• IMG-20220112-WA0007.jpeg
    IMG-20220112-WA0007.jpeg
    57,6 KB · Görüntüleme: 33
Geldim geldim kullaniyorum kuzum aynen doktorum 3 gün kullanma dedi
Kansizlikta cikti
Keseyi cok net gördük hafif kanama alani olusmus duphaston verdi. Progestron olmaz iğne olmussun dedi icim rahatladi ama işte yine de endişe kalp atisina kadar gecmez herhalde
Carsamba gidecegiz haftaya
Ayy demek ondan oldu kiyamam en azindan keseyi gordun ama onu kullanmazsan kansizlik icin ne olacak kendi doktoruna gittin demi carsamba kalp icinmi gideceksin
Insallah bisey olmaz cicegim dikkat et kendine

X