Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
mutlutablo kalbim cikacak artik yaz
Kuzum net paketim olmadigindan eve geldik anca
Fakir fakir dolanıyorum
Devlet has.bana duphaston verdi icime sinmedi geri kendi hastaneme gittim
Keseyi gördük,keseye göre 4+2 dedi nöbetçi doktor
Miniminnacik
Düşük önleyici iğne yazdi onu yaptırdık lekelenme olur ama takipte kal rahim icine yerlesmis minik dedi

Eklentiler

• IMG_20220111_221555.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 36
Ayy cok sukurler olsun rabbim
Uzunca yazmayinca korktum oh her serde bir hayir var gordun minik kuzuyu hamdolsun darisi bana
Icin rahatladimi

Ayy cok sukurler olsun rabbim
Uzunca yazmayinca korktum oh her serde bir hayir var gordun minik kuzuyu hamdolsun darisi bana
Icin rahatladimi
Ya hala lekelenme görüyorum normal her gebelik farkli dedi kimi hic gormez kimi 6-7 haftada görür orneklendirdi hep
Şükür teyzesi,3 boyutlu olunca gözüktü yoksa yine gozukmezdi
Sira sende Allah'ın izniyle

Ya hala lekelenme görüyorum normal her gebelik farkli dedi kimi hic gormez kimi 6-7 haftada görür orneklendirdi hep
Şükür teyzesi,3 boyutlu olunca gözüktü yoksa yine gozukmezdi
Sira sende Allah'ın izniyle
Ya varya cok cok sevindim oh
Insallah gecer lekelenmen bu ara cok is yapma nolur nolmaz
Daha cok minnakmis bak demek o yuzden gozukmemis
Insallah cuma gunu gorur doktor beni rdvuya cagirdi ama gormez gibime geliyor cok erken gibi

Ya varya cok cok sevindim oh
Insallah gecer lekelenmen bu ara cok is yapma nolur nolmaz
Daha cok minnakmis bak demek o yuzden gozukmemis
Insallah cuma gunu gorur doktor beni rdvuya cagirdi ama gormez gibime geliyor cok erken gibi
Kuzum senin degerin bana göre yüksek ama cumaya kadar 2500 üstü olur mu bilemedim

Ben baktiramiyorum ya napcam bilmiyorum nereye kadar sonuçta hamileykende bakılıyor onla
Hic korkma aci hissetmezsin cok cok az bir aciyor sokana kadar sonra hic birsey olmuyor mecbur be Kuzum onunla bakmasi sart o yuzden kendini sartlandirma hepsini sokmuyor ayrica ufak bir kismi giriyor

Ya şöyle eskiden bacaklarimi dahi açamıyorum tir tir titriyordum o dereceydim suan okadar değil şuan ki halim bile imkansızdı benim için öyle diyim sana giriyo ama hepsini alamıyorum korku var yine azda olsa
Kiyamam ben sana insallah bunu da atlatirsin ama buna girmek zorundasin yarin birgun hamile kalsan insallah mecbur bakacaklari yer alttan karindan
Iliskide birae daha rahatlamaya calissan

Deniyorum da işte ama spermlerin icime gittinici hissediyorum afedersin fiskiriyo içe doğru onu hissediyoru
Mesela esin yavas yavas daha ileri gitmeyi denese her defasinda biraz daha fazla ?
Spermlerin gitmesi harika
Bebek de olur insallah ama senin iyiligin icin bunu komple atlatman lazim tek bebek icin degil ki Kuzum

Mesela esin yavas yavas daha ileri gitmeyi denese her defasinda biraz daha fazla ?
Spermlerin gitmesi harika
Bebek de olur insallah ama senin iyiligin icin bunu komple atlatman lazim tek bebek icin degil ki Kuzum
Aynen tabiki en başta ben kadinligimdan bisi anlamıyorum zevk zaten yok bende korkudan insallah bakalım daha çok denicem bundan Sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…