Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahaaaaaaa beklenen renk
Olacak kesin ben inanıyorum
Duamdasin bebeğim,her bebegim icin dua ederken konustugum arkadaslarimin isimlerini telefonumda notlara ekledim sizin icinde kullanici adinizla dua ekliyorum
İnşallah sağlıklı olur kuzum bol ceviz fındık yiyorum hepimiz sağlıkla evlatlarımıza kavuşalım inşallah

inşallah kısa zamanda nasip eder Allah kendini germe yaşında gençmiş ben bu ay sekiz iğne vuruldum cidden psikolojik olarak yıpratıcı ama her şeyin bir vakti vardır değil mi
amin canım hepimize nasip olur inşallah en sağlıklı en hayırlı şekilde
Evet kuzum maalesef yıpratıcı bir süreç benim geçen ay kimyasal oldu bu ay doktorum ilaca 1 ay ara verelim dedi ovülasyon ile takip ediyorum inşallah bu ay güzel haberi alırız
geçmiş olsun canım inşallah bu ay seviniriz hepimiz
Insallah hepinizden bu ay guzel haberler aliriz
ayağını sürüseydin şöyle güzelce hatta ayakkabının altına adımızı yaz

ben bugün ovitrelle vuruldum 36 saat sonra dedi doktor hamile hanımlar sonra ne yaptınız
Kuzum iliskiyi bol tut ve 36. Saati denk getir birde burda okumustum 12. Saat diye iste bol bol sévisin birde helen kalkma bir iki saat uzan tabloskomun dedigi gibi insallah tutar ya
Kızlar ben çalışmalara başlıyoruz bakın dua etmeye bugünden başlayabilirsiniz hamilelere sesleniyorum Magnifiaque mutlutablo Eki Görüntüle 2986009
Ayy sukur rabbime hadi bakalim dualarimdasin begusum
Ayaklarimizi surukleyerzk gezelim yeterki olsun da

Kuzum iliskiyi bol tut ve 36. Saati denk getir birde burda okumustum 12. Saat diye iste bol bol sévisin birde helen kalkma bir iki saat uzan tabloskomun dedigi gibi insallah tutar ya
ya bir kısımda da diyorlar ki 12. saatte ilişki sperm kalitesini düşürüyor ondan kafam karıştı doktorum 36. saat olsun da devamı kafana göre dedi

İnşallah tutar canım ya yine 3 gün üst üste değerlendirip beklemeye geçicem inşallah bu ay sağlıklı gebelik nasip olur

ya bir kısımda da diyorlar ki 12. saatte ilişki sperm kalitesini düşürüyor ondan kafam karıştı doktorum 36. saat olsun da devamı kafana göre dedi
Kafana gore takil gitsin olur insallah tum kalbimle dualarimdasiniz
İnşallah tutar canım ya yine 3 gün üst üste değerlendirip beklemeye geçicem inşallah bu ay sağlıklı gebelik nasip olur
insallah begusum senin icin de gecerli hemen kalkma gerisi nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…