Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dedigim gibi önermiş iliskiyo,yumurtaliklarin zor büyümüyor direnc gostermiyorsa klomeni onerip iğne yapmadan bir denemek istemis olabilir
Hani iki uc gun ara vermis ya o gunlerde yumurtalar 1 mm den buyudu desek 21-22 mm olur buda catlatma icin iyi bir oran
Bana da öyle geldi tutmuştur İnşallah
Yarinda bekle birgun test yap bence

Bana da öyle geldi tutmuştur İnşallah
Ay hadi İnşallah ben sabredemiyordum testler için sabirli olanlara hayranım
Hani iki uc gun ara vermis ya o gunlerde yumurtalar 1 mm den buyudu desek 21-22 mm olur buda catlatma icin iyi bir oran

Yarinda bekle birgun test yap bence
Aynen kuzum kesinlikle.
Doktorun sana keseyi ne zaman gorursun bisey dedi mi sistem nasil orada bilmedigimden

Kızlar bu sabah doktora gittim femera ve ovitrelle den sonra adet oldum bugün 2. Gün. bir 5 cm bir de 3.5 cm çatlamamış yumurta vardı. Günlerdir çektiğim karın ağrıları bu yüzdenmiş yumurtalarım çok büyümüş ve bu adetle dışarı atamamışım. Bu ay bir tedavi yapamayacağız sadece yumurtayı küçültmek için duphaston diye bir ilaç verdi. Bu yumurtanın çatlayıp döllenme olasılığı var mi diye sordum evet olabilir dedi ama nerdeyse tavuk yumurtası kadar olmuş bir yumurta bir de nasıl küçülecek o öyle tanrım sen aklımı koru

Aynen kuzum kesinlikle.
Doktorun sana keseyi ne zaman gorursun bisey dedi mi sistem nasil orada bilmedigimden
Kuzum hala cevap gelmedi benim doktordan ne diyecek sabirsizlikla bekliyorum
Cm mi Ay nolmus
Oyle insallah da catlar da hamile kalirsin buda mucize birsey olmus

Aynen kuzum kesinlikle.
Evde test bulundurmamak en iyisi yoksa duramıyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…