Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah çatlamıştır doktor kontrolüne 24ünde gittim 17 18 iki yumurta var bir hafta değerlendir adet olursan 2nci günü gel dedi
Yaa yumurtalarin masallah cok iyi buyumusler insallah pozitifi gorursun aslinda adetine bisey kalmamis’ama riske atma diye test yap istemiyorum insallah da tutunmustur mucizen 2 gun kaldi bisey kalmamis
Evet beklemesi en sıkıcı tarafı Ama genel olarak modum düşük ve mutsuzum yine de değerlendirmeleri yapıyorum inşallah sağlıkla tutunur bu sefer
Ah neden modun dusuk hic mutsuz olma rabbim sana bir mucize nasip etsin

İğneden iki gün sonra yaptım pozitifti daha da yapmadım kuzum. Ama zor dayaniyorum

Ay evet az kaldı inşallah tutmuştur çarşamba kan versem? Bugün verecektim sağlık ocağı Çarşamba alıyormuş

Bebekle ilgili değil kuzum ya genel bir mod düşüklüğü maalesef yumurtama zamanına denk geldi ama yine de değerlendiriyorum

İğneden iki gün sonra yaptım pozitifti daha da yapmadım kuzum. Ama zor dayaniyorum
Yapma biraz daha sabir
Ay evet az kaldı inşallah tutmuştur çarşamba kan versem? Bugün verecektim sağlık ocağı Çarşamba alıyormuş
Ayy insallah ya direk gorursun nolur rabbim Evet oyle yap direk en guzeli
Az kaldi iki gun daha
Bebekle ilgili değil kuzum ya genel bir mod düşüklüğü maalesef yumurtama zamanına denk geldi ama yine de değerlendiriyorum
Rabbim gonlune insirah ferahligi versin cicegim

Hayır devam etmedim etme dedi
Ah bu Cok sacma ama
Magnifiaque canım ne tedavi gördün bu kaçıncı denemendi çok sevindim kan sonucun da iyi çıkmış maşallah
Kuzum bu benim 5. Tedavim cok tesekkur ederim rabbim tez zaman da sana da nasip etsin
bu arada buradaki hamilelerden rica ediyorum bana da dua edin bu süreçte
sizin gibi taze hamilelerin inşallah duaları kabul olur
Daha demin namazda nikini soyleyerek dua ettim Ismini soyle istersen direk ismin le edim

Ama 17-18 mm den sonra devam ettin demi ilaca

Cicegim Morm sadece klomen kullanmis yumurtalari 17-18 olunca da doktor kendi kendine catlasin deyip igne vermemis iki gun sonra adet gunuymus insallah gelmez ama test icin erken demi
Evde kendi yapabilir aslında,erken değil adet gününe 2 gun kalmis
Ama 18 mm de kendi çatlaması için 3-4 gun gecmesi gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…