Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Ya bebiş endometriyumum gebeliğe hazırlık durumunda kalınlaşması ve üç çizgi olması gerekiyormus benim ilk defa oldu doktorlar ona dikkat ediyor sende çok rahim kalinligim nasıl iyi mi diye ama haber ver bize de
Hangi zamanda bakılıyor bu peki? Benim yumurta takibinde 19-20 mm iğne yapabiliriz dediği gün rahim kalınlığını olctugunu gördüm ama Birsey demedi. Senin dediğin catlatma sonrası mi olması gereken birsey

Hangi zamanda bakılıyor bu peki? Benim yumurta takibinde 19-20 mm iğne yapabiliriz dediği gün rahim kalınlığını olctugunu gördüm ama Birsey demedi. Senin dediğin catlatma sonrası mi olması gereken birsey
Yok öncesi de bakıyor ince ise progestoron ve östrojen veriyorlar mutlaka sor ilaç kullanmam lazimmi ince mi diye

Ya bebiş endometriyumum gebeliğe hazırlık durumunda kalınlaşması ve üç çizgi olması gerekiyormus benim ilk defa oldu doktorlar ona dikkat ediyor sende çok rahim kalinligim nasıl iyi mi diye ama haber ver bize de
Ya benim Dr birsey sorunca anlatıyor da oyle kendisi birseyler anlatan biri değil 😅 gittiğim hastanede en çok hastası olan en zor randevu alınan Dr da o iyi diye duyup gitmişim

Ya benim Dr birsey sorunca anlatıyor da oyle kendisi birseyler anlatan biri değil 😅 gittiğim hastanede en çok hastası olan en zor randevu alınan Dr da o iyi diye duyup gitmişim
Benim ki muhteşem bir adam anlatamam herşeyle o kadar ilgili ki sen sor bunları ben iğneden önce kullandım ilacı iğne günü çok iyi dedi bıraktırdı bugün dişim ağrıyor ilginç şekilde ne çürük var ne birşey kanal yapılmış dişim

Direkt aşılama mi başlandı size yani öncesinde bizimki gibi ilac+iğne şeklinde tedavi yapılmadı mı ? Benim Dr um bana 3 ay böyle deneriz olmazsa aşılama dedi de merak ettim
Evet direkt başlandı. Öncesinde herhangi bir yumurta takibi yapilmadi. Dr beklemeye gerek yok madem istiyorsunuz bebek dedi. Bide zaten bende o sureci yasamak istemedim aşılama basamaklari yapiliyor ama aşılama yapilmiyor ya zaman kaybetmisim gibi hissetirirdi bana. Direkt aşılama baslandi femara-klomen-femara denedik önce 3 ay. Bu ay da gonal f igneye gectik. Bu ay daha gec büyüdü igne olmasina ragmen. 2 kez igneliden sonra da tüp bebege geciliyor. Balalim inşallah hic ihtiyacim kalmayacak bu ay olacak.

Oyle yani onca strese o yüzden katlanıyoruz sağlıklı hayırlı evlat nasip olur da değer inşallah 😊
Amiiin insallah insallaahhh. Bi an evvel hepimize nasip olur inşallah. Tüm cabamiz ona ❤

Kızlar merhaba çatlatma iğnesinin 13 aşılamamın 12.günü evde test yaptım hafif silik çıktı hemen kan vermeye gittim 6,3 çıkmış sonuç sonucun çıkmasını beklemediğim için de doktora soramadan eve geldim iki gündür araştırmaktan beynim yandı kandaki değer çok düşük ama bir felan da değil yani Allah bekleyen hak eden herkese nasip etsin inşallah ne kadar zor bir sürecmiş

Kızlar merhaba çatlatma iğnesinin 13 aşılamamın 12.günü evde test yaptım hafif silik çıktı hemen kan vermeye gittim 6,3 çıkmış sonuç sonucun çıkmasını beklemediğim için de doktora soramadan eve geldim iki gündür araştırmaktan beynim yandı kandaki değer çok düşük ama bir felan da değil yani Allah bekleyen hak eden herkese nasip etsin inşallah ne kadar zor bir sürecmiş
İki ginde bir kan ver yukselirse hamilelik vardir birde doktoruna danış gec dollenme olduysa beta dusuk gelmis olabilir

Tatil girdi araya pazartesi gidip vereyim olmazsam tabi..dua edindee kızlar hamile olayım 🙏🏻
Dualarımız seninle. Bende dün konuştum hocayla normal regl gününü unut iğne sonrası 10-15 gün içerisinde adet dönemin gelmiş olması lazım. Normal gününü baz almıcaksın idrarı da baz alma direk kandan ver kanda pozitif olup idrarda inatla negatif çıkanlar var hiç bekleme dedi birde 15 gün sonrası kandan ver eğer kanda negatifse o zaman 20 gün pozitife dönmez yeni döngü için belirleme yapmamız lazım dedi.. Zaten PKOSum ondan sanırım 15 gün dolduktan sonra negatifi görünce adet söktürücü bir şeyler başlanacak. Sende umudunu yitirme iğne olduktan sonra adet günün değişiyo inşallah bebiş vardır ondan gelmemiştir.. En hayırlı haberleri ver inşAllah :)

İğneden sonra 15.ci günüm bugün dün akşam kahve pembe arası lekelerim gelmeye başladı devamı gelmedi bugünde siyah akıntı ve peceteye sildikce gelen pembe akıntım var nedir bu sizce adet gibi de yoğun değil korkuyorum açıkçası ilk ignem.

X