Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Kizlar benim az once kahverengi lekem geldi agrim ogleden beri yok daha once adetim hic kahve leke ile baslamadi direkt adet olurum yerlesmemi acaba test negatif
Bence bu iğneden kaynaklı oluyor benimde bu şekilde kahverengi leke leke gelmişti hatta 2 gün bu şekilde devam etti. Yine de sabah testi tekrar edin isterseniz

Yeme içme konusunda yeterli protein almaya dikkat ettim ve su az icerim onu da icmeye çalıştım. Bi de Dr öncesinde takviye vitamin yazdı esimle kullandık ben ek olarak folik asit de kullandım. Sen extra birseyler yapmış mıydın
Yok bana da bunları yaptırmıştı doktorum. Ama avokado kabak çekirdeği ıspanak yeşil yapraklı sebzeler vs bunlar daha sağlıklı yumurta oluşturuyormuş diye okudum burada birkaç kişide de işe yaramış bu ay bende denedim hatta

Hayırlısı olsun artık haberdar et😊 ben de yarın Dr a msj atacağım regl oldum napcaz bundan sonra diye. Direkt ilaca başla mi der yoksa ultrasonda bakar mi önce bilmiyorum senin nasıl yaptılar 2. De
Reglimin 2. Gunu kontrole cagiriyor. Bi keresinde ilk gunu gitmistim. İste rahim temizmi diye bakiyor kist vs olusmusmu diye bir sorun yoksa tekrar ilaca baslatiyor.

Kizlar ben gece regl oldum elendim 😢
Üzülme bu ay olur inşallah. Ben tam olamadım ya anca koyulasmaya başladı lekelenme hala tam regl degil dünden beri 🤦‍♀️ tam olsam rahatlasam ben de bi yani boyle surundurmeden. Dr a msj attık şimdi bekliyoruz ne yazacak bakalım. Regl günü saymaya başlayayım bari tam olsun da 1 gün 1 gündür kurtulayım

X