Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Bu markanın hatalı gösterdiğini çok okudum, zaten aile hekimimiz bu testlere çok güvenmemek gerektiğini söylüyordu. Bir de kamerada daha silik gözüküyor net çıkmıyor ona rağmen ben ikinci çizgiyi rahat bir şekilde görüyorum aslında sen daha net görüyorsundur. Bence sen git kan ver en temizi böyle çok stresli oluyor var mı yok mu bekle bekle 🤦🏻‍♀️
Negatifi görmekten kaçıyorum 😭 umudum olsa koşa koşa gitcem gerçekten. Eşim de gidelim diyor güvenme bunlara ben kanda görmeden inanmıyorum hicbirseye diyor. Benden gerçekçi adam 😅

Negatifi görmekten kaçıyorum 😭 umudum olsa koşa koşa gitcem gerçekten. Eşim de gidelim diyor güvenme bunlara ben kanda görmeden inanmıyorum hicbirseye diyor. Benden gerçekçi adam 😅
Valla bence kan ver. Belki tam igneden bir gun degilde iki gun sonra falan dollenme olduysa silik cikiyordur. Beta dusuk oldugu icin ama 14. Gun igne etkisi cok kalan gormedim bi kan verin

Şimdi iğnenin 15. gününde yaptığım testin fotoğrafını buldum biraz baktım çizgi o kadar yok ki hayali çizgi uydurmuşum resmen 😅 senin testinde çizgi gayet belli oluyor bence artık kan verip durumu netleştir 🥹

14 te silik cikmasi iyi seylere isaret olabilir lutfen kan ver 😍

Valla bence kan ver. Belki tam igneden bir gun degilde iki gun sonra falan dollenme olduysa silik cikiyordur. Beta dusuk oldugu icin ama 14. Gun igne etkisi cok kalan gormedim bi kan verin
Bir iki işim var onları halledip gitmeye çalışacağım cesaret edebilirsem 🥲 korkuyorum gerçekten beni anlıyorsunuz biliyorum 🥲 sen de testlerin gelince Bize haber ver muhakkak

Hiç sorun değil birlikte ağlarız ama biz güzel düşünelim güzel olsun inşallah 🙏🏻 bir de merak ettim iğneden sonra doktorunuz kontrol etti mi çatlamayı gördü mü 🙄
Insallah...Yok kontrol etmedi. Catlamamjs olabilir de ondan mı silik surekli diye mi şüpheye düştün 🥲 benim igneden sonraki günün gecesi 36 saat doldu, ertesi gün uzayan akintiyi yaşadım her yumurtlama döneminde aynı olan. Sonraki günlerde beyaz akıntıya döndü süt gibi deyim yerindeyse

Insallah...Yok kontrol etmedi. Catlamamjs olabilir de ondan mı silik surekli diye mi şüpheye düştün 🥲 benim igneden sonraki günün gecesi 36 saat doldu, ertesi gün uzayan akintiyi yaşadım her yumurtlama döneminde aynı olan. Sonraki günlerde beyaz akıntıya döndü süt gibi deyim yerindeyse
Yok yok çatlamamış olsa döllenme olmaz zaten silik çıkmaz. Ben acaba ne zaman çatladı döllendi diye düşündüm 😊 Ben perşembe akşam 7 gibi vurulmuştum pazar öğlen gibi çatladı benim ağrım ve lekenmelerim olduğu için anladım ertesi gün kontrole gittiğimde doktorumda yeni çatladığını söyledi. Yani bazen geç çatlatıp döllenme geç olabiliyor o yüzden belki çok başındasındır diye düşündüm 😁

Yok yok çatlamamış olsa döllenme olmaz zaten silik çıkmaz. Ben acaba ne zaman çatladı döllendi diye düşündüm 😊 Ben perşembe akşam 7 gibi vurulmuştum pazar öğlen gibi çatladı benim ağrım ve lekenmelerim olduğu için anladım ertesi gün kontrole gittiğimde doktorumda yeni çatladığını söyledi. Yani bazen geç çatlatıp döllenme geç olabiliyor o yüzden belki çok başındasındır diye düşündüm 😁
İğnenin etkisi sürüyor olamaz mı peki döllenme nedeniyle olsa hamile olmalıyım şu an 14 gün olmuş 😅 ben lekelenme yaşamadım ama ilk gunler çok sancim oldu akıntımi da takip ettim. Cumartesi sabah 9 gibi yaptı iğneyi, benim tahminim pazartesi çatladı o gün ağrılarım başladı bariz olarak oyle hatırlıyorum

Hatta Dr 2 gün değerlendirin dedi sonrasını söylemedi biz öncesi başladık 4 gün değerlendirdik sonra 1 gün bekleyip tekrar. Sonra benim çok ağrım ve hassasiyetim olunca devam edemedik yoksa gunasiri devam etmek niyetindeydim regle kadar. Hormonlar çok hassas yaptı beni o ara karnıma dokunamıyorum değil ki ilişki 😅

İğnenin etkisi sürüyor olamaz mı peki döllenme nedeniyle olsa hamile olmalıyım şu an 14 gün olmuş 😅 ben lekelenme yaşamadım ama ilk gunler çok sancim oldu akıntımi da takip ettim. Cumartesi sabah 9 gibi yaptı iğneyi, benim tahminim pazartesi çatladı o gün ağrılarım başladı bariz olarak oyle hatırlıyorum
14 gün oldu artık olmaz diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum tabii. Amaan öyle mi oldu böyle mi oldu diye düşün düşün içinden çıkamıyoruz en iyisi kan vermek 😅

Sizin belirtileriniz neler oldu? Benim bugun 12. Gunum sabah 7 gibi regl agrisi ile uyandim benim normalde de regl olmadan agrim olurdu ayni agri ile uyandim hatta regl oldum sandim ve uyanmak istemedim 😂 sonra geri uykuya dalamayinca kalktim suanda hafiften regl agrim var

X