Ovitrelle iğnesi sonrası

Aminn inşallah çok teşekkür ederim
Ben de 5 Aralık sabah iğne oldum aynen sizin gibi, 9 10 günler silik çizgi vardı dün ve bugün negatifti idrar testim etkisi geçti artık sanırım ve adet ağrısı gibi agrim göğüs hassasiyetim var acaba yarın kan versem ben de erken olur mu bir umutt 😌

Benim de öyle dünden beri şuan bı kötü oldum zaten adet ağrım da var 🥺 Allahim ol de oldur yine de ümit kesmeyelimm ✨

Ben de 5 Aralık sabah iğne oldum aynen sizin gibi, 9 10 günler silik çizgi vardı dün ve bugün negatifti idrar testim etkisi geçti artık sanırım ve adet ağrısı gibi agrim göğüs hassasiyetim var acaba yarın kan versem ben de erken olur mu bir umutt 😌
Bu gün bile verebilirsin erken degil ben 11. Gün ögrendim yazdim bile bu gün seninde 13. Günün oluyo. Bekleyemiyosan ver bence zaten 5 in üzerindeyse var demektir artik sonrasi artiş takibi insallah güzel haberler alirsin

Bende ne ağrı kaldı ne bir belirti bazen ağrılar geliyor sızlıyor geri gidiyor dalga geçer gibi 16. Gün bile adet olunabiliyor diye hala test falan da yaptırmadım adet bekliyorum :KK48:

Bende ne ağrı kaldı ne bir belirti bazen ağrılar geliyor sızlıyor geri gidiyor dalga geçer gibi 16. Gün bile adet olunabiliyor diye hala test falan da yaptırmadım adet bekliyorum :KK48:
Ben dayanamadim bugün tahlil verdim sonucumu bekliyorum dua edelim birbirimize Allah sevindirsin bizi 😌

ben de bu akşam 11 de ovitrelle kullanacağım çarşamba günü aşılama yapılacak. Hepimiz bebişlerimize kavuşalım inşallah 🥹

Aminnn hayırlı haber ile gel inşallahh güzel haberlerini alırız 🤲🏻🤲🏻😇
2den küçük çıktı sonucum. Hamdolsun yapacak bir sey yok zamani şimdi değil demek ki başka bahara kaldi.. 😌 bilmiyorum 13. Günüm içimde bir yerlerde umut kırıntısı var ama olsaydi çıkardı dimi

ben de bu akşam 11 de ovitrelle kullanacağım çarşamba günü aşılama yapılacak. Hepimiz bebişlerimize kavuşalım inşallah 🥹
Sağlıkla hayırla amin "Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin" çok okuyalım Hz Zekeriya peygamberin duasıymış çocuk isteyenler için sık sık tavsiye ediliyor ❤️

2den küçük çıktı sonucum. Hamdolsun yapacak bir sey yok zamani şimdi değil demek ki başka bahara kaldi.. 😌 bilmiyorum 13. Günüm içimde bir yerlerde umut kırıntısı var ama olsaydi çıkardı dimi

Bazen 13. Günler gebelik var ise değer 5 üzeri bile olsa çıkıyor Ümit verip tekrar ümitsizliğe de kaptırmak istemem ama 16. Günden 18. Günden sonra bile pozitif gören var. Döngünün geçmesini bekle yinede. Allah büyük Rabbim sağlık versin bu ay olmaz diğer aylar olur🙂

Merhaba, bende 6 aralıkta igne vuruldum. Bugün 12. Gün.
11. Günde testim negatif çıktı. Bugün silik çizgi çıktı. Test markaları farklı ama. Pozitif e döner mi acaba

Üstteki dün alttaki bugün yapılmış test

Eklentiler

• 20231218_192842.jpg
    20231218_192842.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 141
Merhaba, bende 6 aralıkta igne vuruldum. Bugün 12. Gün.
11. Günde testim negatif çıktı. Bugün silik çizgi çıktı. Test markaları farklı ama. Pozitif e döner mi acaba

Üstteki dün alttaki bugün yapılmış test

12. günden sonra belirginleşme başlıyor. 14. Gün bir daha tekrar edin testi. Şüphede kalmak istemiyorum diyorsan da en sağlıklısı ya döngünün geçmesini beklemek ya da kan verip direkt öğrenmek.

X