Ovitrelle etkileri

.
.

Yapmammi her gün yapcam elimden gelse herşey gozlumuzce olsun
Aminnnn canım inşallah bana da çok dua et lütfen bu ay olsun yoksa regl görürsem rahim filmi çektirmem gerekecek ben de çok korkuyorum onlara gerek kalmadan olsun rabbim bu ay nasip etsin

Benimde bir yıldır olmuyor canım eşimde aşırı istiyor üzülüyorum sürekli onun üzülmesini gördükçe bende en son çare mecbur cektiricem ama tüpler tıkanık olsa rahimde adet düzenli olamam diye düşünüyorum çünkü benim günü gününe gelir
Aminnnn canım inşallah bana da çok dua et lütfen bu ay olsun yoksa regl görürsem rahim filmi çektirmem gerekecek ben de çok korkuyorum onlara gerek kalmadan olsun rabbim bu ay nasip etsin

Bende 1 yıllık evliyim 7 aydır uğraşıyoruz valla

Stres etme canım ya olur inşallah normal kişide günde 2 artar diyorlar
Bende de hiç gebelik yok düşük yok bende pcos var birde rahim duvarım ince onun için estroferm kullanıyorum yumurtalıklarım çatladıktan sonra birde progestron reglim düzene girdi günün gününe oluyorum.Evet salı 18 di bugün 20 falan olsa yarın 21-22 tam 14. Günüm oluyo reglimin çatlatma iğnesi de 36 saat sürüyor ya ondan endişeliyim sadece ama doktorun sanırım vardır bir bildiği bazen 23-24 te okumuştum

Progesteron hem bebek tutması içinde veriliyor canım bende bu ay onu kullanıyorum vardır bir bildiği inşallah

Progesteron hem bebek tutması içinde veriliyor canım bende bu ay onu kullanıyorum vardır bir bildiği inşallah
Evet progestron onun için oluşmazsa da regl oluşumunu sağlıyor.Kasıklarım nasıl ağrıyo anlatamam sanırım çatlıyor inşallah iğneye de gerek kalmaz valla çok stresli bir süreç rabbim hepimize yardım etsin

Umarim çatlar canım iğneye gerek kalmaz amin canım uzun bir süreç insan psikolojik yoruluyor

Umarim çatlar canım iğneye gerek kalmaz amin canım uzun bir süreç insan psikolojik yoruluyor

Mrb kizlar benim bugun 10.gunum 13 aralikta vuruldum catlatma ignesi bugun test yaptım silik cizgi cikti kasiklarda agri var acaba varmidir
Merhaba canım benimde bugün 10. Günüm ama test yapmama kararı aldım ben kaç gün takip et istersen gebelik testini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…