Ovitrelle etkileri

Anim şanım bir belirtim yok canım bir ekleyince göğüs uçlarım aciyor

Bazen de çok hafif kasıklarım ağrıyor okadar acaba olmadımi diye düşünüyorum 🥺
Mrb kizlar benim bugun 10.gunum 13 aralikta vuruldum catlatma ignesi bugun test yaptım silik cizgi cikti kasiklarda agri var acaba varmidir

Merhaba canım🌸dimi küçük görmğş olabilir ama çok sağlıklı dedi eğer perşembe gününe kadar çatlamazsa kendiliğinden onzaman iğne yaparız dedi geç kalkmaktan korktum bende çarşamba yani bu akşam için ilişkş önerdi ne olur ne olmaz diye
Küçük değil yumurta 16-17mm iğne vuruyorlar. Belki erken baktıysa kendi kendine çatlar mı diye beklemiş olabilir doktorunuz. İçinizi ferah tutun

Çatlatma iğnesi yarın 1 hafta olacak hala ufak ufak kasık sancılarım oluyor. Hatta iğneden beri evde hiç bir iş yapmadım bugün mecbur yaptım bi şeyler. Birazcık daha sürekli hala geldi kasık sancım ama hafif böyle sızı gibi. Neden olabilir acaba?

Çatlatma iğnesi yarın 1 hafta olacak hala ufak ufak kasık sancılarım oluyor. Hatta iğneden beri evde hiç bir iş yapmadım bugün mecbur yaptım bi şeyler. Birazcık daha sürekli hala geldi kasık sancım ama hafif böyle sızı gibi. Neden olabilir acaba?
Sizde 16 sindami vuruldunuz

Bende 16 sinda vuruldum sürekli yatıyorum sizin gibi arada bir yemek yapmaya falan kalkarsan öyle çoğunlukla vücudumu dinlendiriyoruz benim de azıcık azıcık oluyor ağrı çok değil göğüs uçlarım dokununca acıyor bazen yatmaktanda psikolojik olarak öyle hissettiğimi düşünüyorum

Küçük değil yumurta 16-17mm iğne vuruyorlar. Belki erken baktıysa kendi kendine çatlar mı diye beklemiş olabilir doktorunuz. İçinizi ferah tutun
Dimi bugün 13. Günün iğne vurulmadı ama bugün ilişki oldu akşam yine olacak çatlamışsa bile değerlendirmiş olacağım yarın doktor kontrolüm var sizlerden dua istiyorum sadece ben herkese çok dua ediyorum nolur dualarınızdan eksik etmeyin🙏7 aya gireceğim

Sizin durumunuz ndr
geçen ay ovitrella çatlatma iğnesi oldum fakat negatif sonuçlandı 17. Günüm de regl gördüm yani 9 aralıkta.Reglimin 5. Günü Doktor kontrolüne gittiğim de doktorum tekrardan femara ilaca başlattı 1 hafta sonra yani bugün 20 aralık yumurtalarım gelişmiş fakat 1 tanesi istenilen boyuttaydı 18mm.Bugün reglimin 12. Günü çatlatma iğnesi vermedi Perşembe günü tekrardan kontrole çağırdı çatlamadıysa ovitrella iğne vereceğini söyledi yani reglimin tam 14. Günü olacak yumurtamın sızılarını hissedebiliyorum bilindiği üzere ovitrella iğne 2 ay etkisini gösteriyor diye biliyorum bugün iğne verilmemesi kötü mü oldu iyi mi bilmiyorum.Çarşamba akşamı 21 aralıkta ilişki olsun dedi pcosum var doktoruma güvendiğim için hiç bi sorun yokta işte bi kaç aydır deneyip başarız olduğum için yine hayal kırıklığı yaşamak istemedim şimdi gelde perşembeye kadar gün geçsin.Dertleşip konuşmak ve bu süreçleri yaşayanlardan akıl almak istedim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🌸biraz uzun oldu ama🫣

geçen ay ovitrella çatlatma iğnesi oldum fakat negatif sonuçlandı 17. Günüm de regl gördüm yani 9 aralıkta.Reglimin 5. Günü Doktor kontrolüne gittiğim de doktorum tekrardan femara ilaca başlattı 1 hafta sonra yani bugün 20 aralık yumurtalarım gelişmiş fakat 1 tanesi istenilen boyuttaydı 18mm.Bugün reglimin 12. Günü çatlatma iğnesi vermedi Perşembe günü tekrardan kontrole çağırdı çatlamadıysa ovitrella iğne vereceğini söyledi yani reglimin tam 14. Günü olacak yumurtamın sızılarını hissedebiliyorum bilindiği üzere ovitrella iğne 2 ay etkisini gösteriyor diye biliyorum bugün iğne verilmemesi kötü mü oldu iyi mi bilmiyorum.Çarşamba akşamı 21 aralıkta ilişki olsun dedi pcosum var doktoruma güvendiğim için hiç bi sorun yokta işte bi kaç aydır deneyip başarız olduğum için yine hayal kırıklığı yaşamak istemedim şimdi gelde perşembeye kadar gün geçsin.Dertleşip konuşmak ve bu süreçleri yaşayanlardan akıl almak istedim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🌸biraz uzun oldu ama🫣
Amin insallah benim bir ohlum var cift rahim var vende oda 1 sene oldu sonra oldu simdi ikinciyi dusunuyoruz 3 senedir olmuyo bakalim insallah

15 Aralık Perşembe yaptırdım ben iğneyi. Göğüslerimde bi ağırlık hissi var kasık sancım var hafif hafif mesela bi kaç saattir o ağrı kaldı orda ama hafif bir ağrı. Ben iğnenin etkisi devam ediyordur diye düşünüyorum ama bilemiyorum 🤷🏼‍♀️ inşallah güzel haberler veririz peşpeşe 💜

X