Ovitrelle etkileri

Benim doktorum adetin 5 gün gecikirse yap dedi test. Herkes 12-13. Gün yapıyor çok Arafa kaldım bende ama daha bugün 1 hafta oldu benim iğne
Bugün 12. Günüm sizce yapmalı mıyım ya bekleyeyim mi, birde pcostan dolayı adetim düzenli olmuyor geçen ay ilaçla adet olmuştum 27 sinde, o yüzden ne kadar beklemeliyim bilemiyorum

Bugün 12. Günüm sizce yapmalı mıyım ya bekleyeyim mi, birde pcostan dolayı adetim düzenli olmuyor geçen ay ilaçla adet olmuştum 27 sinde, o yüzden ne kadar beklemeliyim bilemiyorum
Belli olur diye düşünüyorum ama siz bilirsiniz yapın bence

Bence 16-17. Günü bekleyin ne olur ne olmaz hayal kırıklığı olmasın. Bende öyle yapmayı düşünüyorum.

Duramadım test yaptım 12. günümde malesef negatif, zaten hissetmiştim hiç bir belirti hissetmemi olmam da hislerimi etkiledi tabi olumsuz yönde, nasip kısmet artık

Ben 30 aralikta vuruldum 3 saat sonra bel ağrısı vurmaya başladı karnım şişti cinsel istegim artti şuan cumartesi pazar ilişki olsun dedi doktor bugün pazar hala belim ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…