Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ya kızlar benim de o konuda biraz kafam karıştı size anlatayım
normalde gittiğim doktorum var ama yumurta ölçümüm tam bayrama denk geldi biz de tatildeydik orda bulunan bir hastaneye gittik doktor ölçtü falan 21,5 mm olmuş ovitrelle yazdı çarşamba akşam iğneyyi yap cuma öğlen ilişki olsun dedi
kendi doktoruma yolladım yumurta ölçüm sonucumu ovitrelle al çarşamba akşam yap perşembe akşam ilşki olsun dedi
ben de çekindim birdaha soramadık iki dokturun dediğini de yaptık
fazla mı oldu fazla şey göz çıkarır mı bilm,iyorum

Her doktor farklı diyor haklısın bende öyle napsam diye düşündüm allah ne verdiyse dedim ya yaptık işte bu iki gün daha yaparız elimizden geldiğince napalim kuzum herkes birşey diyor internette yazıyorm iğne olduğu gün ilişki olmaz sperm kaliteli olmaz bir sürü şeyler var benimde kafm karıştı doktorumu dinledim

bana doktor azcık perhiz olsun bugün yapmayın demişti iğneyi vurulduğum gün ertesi gün başladık

Bize ilişki onerdikten sonra 4 gün bekleyin demişti ama iğneyi vurduk hemen başlayım dedi. Bize baştan söyledi eger tatil plânınız varsa iptal edin çünkü bayrama geliyo iğne günü demişti

peki sizde iğne sonrası birkaç gün birliktelik yaşayıp sonra aniden gelen aşırı isteksizlik oldu mu.
ben iğne olduktan 5-6 gün sonra resmen soğudum o işten.
yine denedik ama eşime sen takıl ben yokmuşum gibi dedim resmen. görev gibi ruhsuz adet eziyet oldu bana

benim de oldu kızlar ama şimdi de libidom tavan dünden beri.
ya ben ocak ayında da çatlatma iğnesi olmuştum 1 hafta sonra hiçbir şeyim kalmamıştı şu an kendimi yorunca fenayım.

Eğer test yaparsanız bence ilk kanda baktirin çünkü testler yaniltabiliyo ve hamilelik ilk kanda geçermiş idrara sonra gece
ocakta iki yumurtam vardı 20mm nin üstünde iki tane aşılama olmuştum 1 hafta sonra geçmişti sancılarım ve tutmamıştı şu an umutlanıyorum hala sancım devam ediyor diye belki tuttuğu içindir ☺
Cnm bence sen test falan yapma direk gidip kanda baktır çünkü ilk kana geçtiği icin idrarda negatif cikabiliyomus varken negatif görmek moralini bozar. Kii benim arkadaşım söylemişti 2 ayakadar idrarda çıkmamış.

elimde çok fazla test var
her sabah bir tane yapıyorum zaten 18ine kadar regl olmam lazım pazartesi büyük ihtimal kan veririm yine de idrarda dediğiniz gibi çıkmaz çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…