Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayır canım yapma bak benim 6. günüme pozitif görünüyor ama hala belli değil. ilacın etkisi 8 9 günden önce geçmiyor.

Yaa bekliyoruz ya onu atlatmis olurum gibi gun gun dha cbk gecer gibi. Birde affiniza siginiyorum cok acik olck ama 6 gun igneden sonra 7 diyebilirim htta artik iliski esnasında aşırı bi akinti oluyor norml de bu kdar olmzdi k bkmyin

Bir dr doktprun verdgi iliski gunleri disinda gebelii sonucu alana kadar iliski yasagi fln vr miydi doktorumla hic konusmdim. Gerci konusamiorum da .

benim çok uykum geliyor ve çok fazla yorgun hissediyorum. gerçi iş yerinde de en yoğun hafta iki dakika oturamıyorum

benim çok uykum geliyor ve çok fazla yorgun hissediyorum. gerçi iş yerinde de en yoğun hafta iki dakika oturamıyorum
Valla iğneden sonra 2 kere ilişkiye girdik akşam olunca iş yoğunluğundan uyumus kalmışız zor yani iğneden de 3 gun gecti artk catlamistir da denk geldiyse çok zor umudumu yitirdim iyice canım sıkıldı eşime de sinirlendim

yok ya spermler 3 gün yaşıyor zaten canım bir de iki kere olmuş tabi ki şans var. benim de üç kere oldu iğneden sonra.

Evet o gunlerdr oldu zaten de sonrasinda olan iliski dollenmeye yada rahime indiyse zarari fln olur mi ki
olmaz tatlım niye olsun?
insanlar reglleri geçmeden öğrenmiyor normalde tedavi olmayanlar ee onlar da giriyor ilişkiye. doktor aksini iddia etmedikçe kanama, lekelenme olmadığı sürece hiçbir zararı yok.

Kızlar bu arada 10. gün testimi de yaptım gölge çizgi var.
Siz düşük önleyici bir ilaç kullanıyor musunuz? bana doktorum duphaston verdi tutunmayı sağlıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…