Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun 16. Gunum insallah benimde daha fazla gecikmez bu sefer kis mi olustu duye dusunuyorum. Doktorla görüştüm 14 gunden sonra bi 5 gun daha bekle kanama gelecek dedi. Cumaya kadar olmazsam cuma gidicrm
Adet gelmezsse kistmi olusmus oluyo peki. Ben bu ay çok kötü oldum hiç bole agrım olduğunu bilmem çok agrım var bende yarın gidicem doktora.

Adet gelmezsse kistmi olusmus oluyo peki. Ben bu ay çok kötü oldum hiç bole agrım olduğunu bilmem çok agrım var bende yarın gidicem doktora.

Demekki o zkn gel muayene edelim dedi de simdilik zoel oldugu icin bir 5 gun daha bekle dedi. Benimde canim belimkasiklarimdaki batmalar apandistim daha once patlamisti ayni onun givi oldu

Merhaba bu etki ovulasyon testlerinde geçerli mi? 20 haziranda iğne oldum 21 hazirandan beri ovulasyon testim koyu çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…