Ovitrelle çatlatma iğnesi

İnşallah 😊 bugün erken gebelik yaptım çok silik çıktı ama ilacın etkisi muhtemel adet olacağım gibi 🤩 sen de nedir durumlar 😊
Yaa, inşallah ilaçtan değildir. Ben daha test yapmadım dediğim gibi hasta olmazsam 10 gün sonra ama sanırım olacağım çünkü ara ara ağrım oluyor 🙄 Ay inşallah hamilesindir🤲

Yaa, inşallah ilaçtan değildir. Ben daha test yapmadım dediğim gibi hasta olmazsam 10 gün sonra ama sanırım olacağım çünkü ara ara ağrım oluyor 🙄 Ay inşallah hamilesindir🤲
Bence değilim, umudum yok.😊 sağlık olsun ilk dileğim o. Doktorum da tatilde. Başka doktora da gitmek istemiyorum. Bir çare bulmam lazım. Ya da bu ayı bay geçicem serbest takılıcam 😃

Bence değilim, umudum yok.😊 sağlık olsun ilk dileğim o. Doktorum da tatilde. Başka doktora da gitmek istemiyorum. Bir çare bulmam lazım. Ya da bu ayı bay geçicem serbest takılıcam 😃
Rabbım hakkımızda hayırlısını nasip etsin🥰 üzülmek stres etmek yok, bu ay olmadıysa demek ki var zamani daha, bende olmazsa doktoruma diyeceğim ara vereceğim, kendime eşime vakit ayırmam gerek, hani hamile olursam diye sporu bile bırakmıştım sıkıntı olur diye. 1.5 Ay ara vermeyi planlıyorum ne gelirse Rabbimden geliyor öyle yada böyle 🥰🌸

Rabbım hakkımızda hayırlısını nasip etsin🥰 üzülmek stres etmek yok, bu ay olmadıysa demek ki var zamani daha, bende olmazsa doktoruma diyeceğim ara vereceğim, kendime eşime vakit ayırmam gerek, hani hamile olursam diye sporu bile bırakmıştım sıkıntı olur diye. 1.5 Ay ara vermeyi planlıyorum ne gelirse Rabbimden geliyor öyle yada böyle 🥰🌸
aynı durumdayız biliyor musun? Ben de bıraktım sporu. Şuan akışına bırakıcam. Üzülmüyorum çünkü üzülünce de bişey olmuyor. Yine dua edip önümüze bakacağız 😊 dualarım seninle 🤲🏻

İğnenin 7. Günü beta 9 du. 8. Günü aşırı az silik çizgi idrarda gördüm bu gün 10. Gün test yapmadım iğne etkisimiydi bilmiyorum kasıklarımda batma vs var

Arkadaşlar ovitrelle sonrası kendi adet tarihimizde mi adet oluyoruz yoksa iğneden 15 gün sonra mı siizn nasıl oldu ? Benim bugün iğnenin 18. Günü adet tarihim bugündü ama hala adet olmadım fakat 3 gün önce beta HCG kan vermiştim 2.79tu sizce gebelik olma ihtimali var mıdır yoksa

Arkadaşlar ovitrelle sonrası kendi adet tarihimizde mi adet oluyoruz yoksa iğneden 15 gün sonra mı siizn nasıl oldu ? Benim bugün iğnenin 18. Günü adet tarihim bugündü ama hala adet olmadım fakat 3 gün önce beta HCG kan vermiştim 2.79tu sizce gebelik olma ihtimali var mıdır yoksa
Var taviki yine kan ver 2 düşük değer değil hiç olmasa 0.100 çıkardı

Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım 2 yıllık evliyim 1.5 yıldır deniyoruz. tecrübelerinize dayanarak buraya katıldım. 30 Ağustos ovitrelle çatlatma iğnesi oldum öncesinde 5 gün femara kullandım iğneden 3-4 gün sonra aşırı kasık ağrılarım ve dayanılmaz bel ve bacak ağrılarım oldu şuan iğneden sonraki 8.günüm. Hafif kasık ağrılarım var ve göğüslerim dolgunlaşmaya başladı. Test yapmak için çok mu erken ? Lütfen yardım edin 😔

aynı durumdayız biliyor musun? Ben de bıraktım sporu. Şuan akışına bırakıcam. Üzülmüyorum çünkü üzülünce de bişey olmuyor. Yine dua edip önümüze bakacağız 😊 dualarım seninle 🤲🏻
Benimde dualarım seninle canım benim🥰🤲 Rabbım inşallah bize de nasip edecek. Bekleyeceğiz biraz sadece

İğnenin 7. Günü beta 9 du. 8. Günü aşırı az silik çizgi idrarda gördüm bu gün 10. Gün test yapmadım iğne etkisimiydi bilmiyorum kasıklarımda batma vs var
İğnenin içinde hsg olduğundan iğnenin 12. Gününden önce test vs yaptırmamalıyız yoksa gereksiz umut sevinç oluyor 😞 bende de vardı batmalar iğnenin etkisiymiş meğer

Merhaba hanimlar bigun ignenin 13. Gunu alt karin kasik agri ve yogun akintim var boyle yumurta akim gibi henuz test yapmadim basina gelen var mi

Merhaba hanimlar bigun ignenin 13. Gunu alt karin kasik agri ve yogun akintim var boyle yumurta akim gibi henuz test yapmadim basina gelen var mi
Yoğun akıntı bendede vardı 16. Gün test yaptım negatif cıktı benim malesef adeti bekliyorum suan inşallah siz hayırlı sonuçlar alırsınız

Ne kadr süredir istiyorsunuz bide ilk denemen mi cnm
3 yıldır istiyoruz bu süreçte 3 doktora falan gittik hiçbirinde sorun cıkmadı rahim filmi falan da çekildim hep bekledik sorun yok olur diye ama artık zaman geçiyo bide ben sorun yok diye ot içtim hayıt hapı falan kullandım miyomum oldu 4 cm :KK43: öyle oluncada moralim baya bozuldu artık tedavi olalım dedim ilk tedavim femera kullandım 5 tane yumurtam oldu çatlatma iğnesi oldum 1 tanesi kendi çatlamıştı kontrol günü

X