Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bende ggonal f ile yumurtalarim.buyudu 8 gun once doktor yumurtamin catladigini yumurtladigimi soylemişti bugun iliskide leke geldi hemen lavaboya girdim leke vardi daha adetime 9 gun var aklim karisti

aldim iyimi yaptim kotumu bilmiyorum. zaten harcadigim paranin haddi hesabi yok neler kullandim bi bu kaldiydi . of kotumu ettim ya

Canım şu testi bir yollasana ya senin benden bir gün önce iğnen. artık kanda çıkması lazım.
Zemini mavi olan fotoda üstteki 13. Gün sabah alttaki akşam üzeri yaptım
Sarı zeminli olan da 14. Sabah yaptm yani bugün

Eklentiler

• E02842E7-6C66-421B-95C5-FC2FB4CE6D7C.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 63
  • DE94A473-3D17-4A86-AAA2-0D5DB4C4647B.jpeg
    95 KB · Görüntüleme: 75
Kizlar bende ggonal f ile yumurtalarim.buyudu 8 gun once doktor yumurtamin catladigini yumurtladigimi soylemişti bugun iliskide leke geldi hemen lavaboya girdim leke vardi daha adetime 9 gun var aklim karisti
Yerleşme kanamasıdır belki cnm dikkat et

Sen ne zaman kan testi yaptıracaksın. Bat tan sonra mı?
Dünkü idrar testim negatif çıkınca artık yapmayı düşünmüyorum. Bat 20-21 ağustos, adet olmazsam inşallah artık 20 sinde evde bi test yaparım ona göre kan veririm ya da vermem canım

Benim negatif bu ay olmadi cok umutluydum ama hayaller suya dustu daha sonra diyemicem 15.gunum bugun insallah sen pozitifi gorursun cnm
Üzme kendini canım, adet olmazsan 2 gün sonra yine yap belli mi olur belki geç çıkar idrarda. Benim de sünden sonra hiç umudum yok, olsaydı dün çok çok az bile olsa görünürdü

Canim igneden sonraki kacinci gunun
Ben ignenin 18.günü regl oldum.normal döngüm 12 agustostu.11 agustosta regl oldum.ama bence kan testi yaptir cunku artik kanda cikar.kafan netlessin.olduysa sevinirsin.olmadiysada yeni aya vücudunu hazirlarsin.ben erkenden olmadigini ogrendim.adete 5 gun kala.hemen sogan kurü yaptimki rahim komple temizlensin diye.bu arada 1yildir hep lekelenme seklinde regl oluyordum.bu sefer cok yogun oldum.sogan kuru sayesinde rahim tertemiz olmus.

Zemini mavi olan fotoda üstteki 13. Gün sabah alttaki akşam üzeri yaptım
Sarı zeminli olan da 14. Sabah yaptm yani bugün
Ben de bugünkünde görüyorum sanki. Hep aynı marka mı yapıyorsun. Ben dün sabah yaptığım farklı markaydı. bayaa koyu çıktı daha ilk dakikada. Başka bir testle de denesen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…