Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bugünkünde görüyorum sanki. Hep aynı marka mı yapıyorsun. Ben dün sabah yaptığım farklı markaydı. bayaa koyu çıktı daha ilk dakikada. Başka bir testle de denesen?
Elimde sadece o var :KK43: eczaneden o kadar aldım ki artık önünden geçerken bile utanıyom

Üzme kendini canım, adet olmazsan 2 gün sonra yine yap belli mi olur belki geç çıkar idrarda. Benim de sünden sonra hiç umudum yok, olsaydı dün çok çok az bile olsa görünürdü

Aynen öyle cnm unutlar tukendi belki gec catlamistir adet olmazsam yaparım dedim bende onun harici yok yani artik pozitif gorcegimide dusunmuyorum ya zaten :KK43:

Canim igneden sonraki kacinci gunun
İğne olduğum günle beraber bugün 14.günüm canım. Normal adet döngüm 28-29 günde oluyo. Yani şu an bat a 4-5 gün var. Artık onu bekliycem. Soğan kürü çok işe yarıyo insanın içini temizliyo resmen. Ben de kürtajdan sonra 3 ay düzensiz adet oluyodum 29-34 gün arası değişiyodu, soğan kürünü bi yaptım resmen bütün rahim temizlendi ve adetlerim eski düzenine döndü. Bakalım bat ı bekliycem, adet olursam ben de düşünüyorum tekrar soğan kürünü

İğne olduğum günle beraber bugün 14.günüm canım. Normal adet döngüm 28-29 günde oluyo. Yani şu an bat a 4-5 gün var. Artık onu bekliycem. Soğan kürü çok işe yarıyo insanın içini temizliyo resmen. Ben de kürtajdan sonra 3 ay düzensiz adet oluyodum 29-34 gün arası değişiyodu, soğan kürünü bi yaptım resmen bütün rahim temizlendi ve adetlerim eski düzenine döndü. Bakalım bat ı bekliycem, adet olursam ben de düşünüyorum tekrar soğan kürünü

Benim ikinci olucak rabbim benden önce sana versin insallah sonrada bana..

Benim ikinci olucak rabbim benden önce sana versin insallah sonrada bana..
Allah razı olsun canım benim ama öyle düşünme lütfen, ilk çocuk ikinci çocuk ne fark eder. Rabbim isteyen herkese bir an önce versin, hiç kimseyi böyle bi şeyle sınamasın

progestan aşırı baş dönmesi yapıyor sersem gibi ldum kızlar bir de iş yerindeym
Canım doktoruna danışıp bence fitil olarak kullan. O zaman o kadar yan etkisi olmuyo, ağız yoluyla alınca çok sersemleştiriyo. Bu arada kapanma kararı almış, hayırlısı olsun kuzum. Hayatında baya değişim olmuş son günlerde :)

Kizlar birsey sorucam.benim doktorum gecen ay direkt olarak gunde 2 taneden basladi sonradanda cok buyumus ise yaramaz dedi.ama bu ay icinde gunde 2tane iç dedi.birde yumurtlama tarihim bayrama denk geliyor. Doktor 6gun izinliymiş bu cumartesi ilac bitiyor.pazartesi gel 3 assagi 5 yukari hesaplariz dedi.galiba bu ayda çöpe gitti.birde ovitrelleyi bayramda bulamayiz dimi simdiden mi alsam.ya bu doktor herseyi havada birakiyor.birde suanda alt karin bolgemde agri var normalmi ?gecen kullanimda olmamisti sanki

Kizlar birsey sorucam.benim doktorum gecen ay direkt olarak gunde 2 taneden basladi sonradanda cok buyumus ise yaramaz dedi.ama bu ay icinde gunde 2tane iç dedi.birde yumurtlama tarihim bayrama denk geliyor. Doktor 6gun izinliymiş bu cumartesi ilac bitiyor.pazartesi gel 3 assagi 5 yukari hesaplariz dedi.galiba bu ayda çöpe gitti.birde ovitrelleyi bayramda bulamayiz dimi simdiden mi alsam.ya bu doktor herseyi havada birakiyor.birde suanda alt karin bolgemde agri var normalmi ?gecen kullanimda olmamisti sanki
Bence nöbetçi eczane vardır bayramda da ayrıca yumurtalar 23 mm den büyükmüydü

31mm di.gecen ay eczanelerde bulamadik.esim ecza depoduna gitti ordan bile 2 saat sonra alabildik.
Ov çok büyükmüş gerçekten. İğne reçetesiz satılıyormu bilmiyorum doktorunla görüş olmadı reçeteyi erkenden yazsın iğneyi erken al dolapta muhafaza edersin

X