Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin 2 senedir her ay umutlarımı yeniden tazeledim soğan kürü incir kürü klomen femera ovitrelle aşılama denemediğim şey kalmadı. bakın bu ay kendiliğinden oldu. inşallah daim olurda devam ederse... Herşey Allah'tan ona inanıyorum.
Tabiki canım böyle şeyler vesilesi olur sadece rabbim ne zaman ol derse o zaman olur umudum hep var

Kızlar çok teşekkür ederim inşallah değerim artar. Cumartesi sabah yaptırıcam testi.
Darısı isteyen herkesin başına inşallah.
Birazcık bize belirtilerinden bahseder misin kuzum. İğneden şu ana kadar ne belirtiler oldu, özellikle son 3-4 gün nelerin vardı?

Güzel haberler gelmeye basladi.ben sürekli giremiyorum.evde 4 yasinda azman bir oglum var.dualarim sizinle.hergece hem kendime hemde hepinize dua ediyorum...negatifi gören üzülmesin önümüzdeki ay birlikte gün sayariz.

yokmu ovulasyon testi kullanan yahu alsammi simdi gec mi kalirim bayramdan sonraya

Valla canim aslinda bende düsündüm ovulasyon seti ve 50 li gebelik testi almak ama insanin psikolojisi bozuluyor test yaptikca.ben simdi klomenle 3.günümdeyim gecen ay kirmizi karti gordüm.sindi siparis verilse bile bayramdan sonra gelir diyede vermedim sipariş

Güzel haberler gelmeye basladi.ben sürekli giremiyorum.evde 4 yasinda azman bir oglum var.dualarim sizinle.hergece hem kendime hemde hepinize dua ediyorum...negatifi gören üzülmesin önümüzdeki ay birlikte gün sayariz.
Allah razı olsun canım ya. Ben de dua ederken tüm isteyenler için dua ediyorum. Her şey nasip vardır bi vakti bakalım

Birazcık bize belirtilerinden bahseder misin kuzum. İğneden şu ana kadar ne belirtiler oldu, özellikle son 3-4 gün nelerin vardı?
Canım, benim dün adet olucakmışım gibi bütün belirtileri yaşadım. Kasık ağrısı. Bacağıma vurdu gece 3 e kadar uyuyamadım. Bir de dün sabah belim baya ağrımıştı. Başka hiç bir belirtim olmadı. İğneden sonra da bende bir ağzı sızı olmadı. O yüzden adet olucam zannettim ama dünkü testler de umutlandırdı beni. Bugün de kasıklarım da ağrı var sağ taraf özellikle.

Canım, benim dün adet olucakmışım gibi bütün belirtileri yaşadım. Kasık ağrısı. Bacağıma vurdu gece 3 e kadar uyuyamadım. Bir de dün sabah belim baya ağrımıştı. Başka hiç bir belirtim olmadı. İğneden sonra da bende bir ağzı sızı olmadı. O yüzden adet olucam zannettim ama dünkü testler de umutlandırdı beni. Bugün de kasıklarım da ağrı var sağ taraf özellikle.
Anladım canım teşekkür ederim cevabın için. Bakalım biz de bekliycez artık sabretcez

X